اختصاص شعبه رسیدگی به قاچاق کالاهای اساسی دراستان تهران، پذیرش8000معتاد متجاهردر فشافویه به زودی

به گزارش لیسو، معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران از اختصاص شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالاهای اساسی در استان تهران اطلاع داد.

اختصاص شعبه رسیدگی به قاچاق کالاهای اساسی دراستان تهران، پذیرش8000معتاد متجاهردر فشافویه به زودی

حمیدرضا گودرزی در گفت وگو با خبرنگاران، در تشریح فرایند مقابله با مواد مخدر در سطح استان تهران گفت: بی تردید اقدامات نیروی انتظامی در کشف مواد مخدر در استان تهران قابل تقدیر است؛ خوشبختانه 437 کیلو ماده مخدر شیشه که از یکی از کشورهای همسایه در قالب محموله هندوانه وارد کشور و سپس تهران شده بود کشف شد.

وی ادامه داد: با توجه به کشفیات اجرا شده و کوشش و جدیت نیروی انتظامی در تهران، فرماندهی انتظامی تهران عظیم حائز کسب رتبه برتر در کشور شده است.

گودرزی اضافه نمود: با توجه به تفاهم نامه مشترک ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران و سازمان زندان های استان در خصوص پذیرش8000 معتاد متجاهر در مرکز فشافویه، توافقات لازم اجرا شده و این مهم به زودی محقق خواهد شد.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود از اختصاص شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالاهای اساسی در استان تهران اطلاع داد و اضافه نمود: به منظور تسهیل در امر رسیدگی به پفراینده قاچاق کالاهای اساسی شعبه ویژه ای در مجتمع رسیدگی به قاچاق تعزیرات حکومتی تهران اختصاص پیدا خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1590

به "اختصاص شعبه رسیدگی به قاچاق کالاهای اساسی دراستان تهران، پذیرش8000معتاد متجاهردر فشافویه به زودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص شعبه رسیدگی به قاچاق کالاهای اساسی دراستان تهران، پذیرش8000معتاد متجاهردر فشافویه به زودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید