انتقال یک نفر از بیماران کرونایی استان کرمان به بخش ICU

به گزارش لیسو، خبرنگاران/کرمان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان اظهار کرد: هم اکنون تمامی بیماران کرونایی استان در بیمارستان افضلی پور کرمان بستری هستند که 5 نفر از این افراد در اتاق ایزوله بخش عفونی این بیمارستان و یک نفر نیز به دلیل وخیم شدن حالش، به بخش ICU منتقل شده است.

انتقال یک نفر از بیماران کرونایی استان کرمان به بخش ICU

دکتر سیدوحید احمدی طباطبایی در گفت و گو با لیسو درباره آخرین شرایط شیوع بیماری کرونا ویروس در استان کرمان گفت: امروز براساس جواب آزمایش های اعلامی از سوی آزمایشگاه های مرجع کرمان، 4 بیمار دیگر به جمع بیماران کرونایی استان کرمان اضافه شدند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر از نظر جواب های آزمایشگاهی، 6 نفر مبتلا به ویروس کرونا در استان کرمان داریم اظهار کرد: هم اکنون تمامی این بیماران در بیمارستان افضلی پور کرمان بستری هستند که 5 نفر از این افراد در اتاق ایزوله بخش عفونی این بیمارستان و یک نفر نیز به دلیل وخیم شدن حالش، به بخش ICU منتقل شده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با تاکید بر اینکه این هفته و هفته آینده شرایط سختی را تجربه خواهیم کرد خاطر نشان کرد: انتظار می رود در این هفته و هفته آینده احتمال شیوع این بیماری افزایش پیدا کند و از مردم می خواهیم حتی الامکان از خارج شدن از منزل خودداری نمایند و در صورت ضرورت، در مکان های پرازدحام به هیچ عنوان حاضر نشوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 فروردین 1399 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 811

به "انتقال یک نفر از بیماران کرونایی استان کرمان به بخش ICU" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال یک نفر از بیماران کرونایی استان کرمان به بخش ICU"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید