انصارالله یمن: آمریکا هیچ وقت کشور آزادی ها نبود، تظاهرات مردم ماهیت واقعی رژیم آمریکا را نشان داد

به گزارش لیسو، سخنگوی جنبش انصارالله یمن گفت که تظاهرات ها در آمریکا ماهیت واقعی رژیم آمریکا را نشان داد.

انصارالله یمن: آمریکا هیچ وقت کشور آزادی ها نبود، تظاهرات مردم ماهیت واقعی رژیم آمریکا را نشان داد

به گزارش گروه سیاسی لیسو، به نقل از المسیره، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن گفت که تظاهرات گسترده ای در آمریکا کشور دموکراسی دروغین آغاز شده است که در اعتراض به نژاد پرستی و وحشی گری رژیم حاکم بر این کشور است.

وی اضافه کرد: اعتراضات آمریکا ماهیت حقیقی نظام حاکم بر این کشور را نشان داد و ثابت شد که این کشور هیچ وقت کشور آزادی نبوده است.

عبدالسلام گفت: تا زمانی که یک رژیم نژاد پرست بر این کشور حاکم است آزادی در این کشور وجود نخواهد داشت و این رژیم فقط نژادپرستان قاتل فراوری خواهد نمود.

به دنبال افزایش ناآرامی ها در مناطق مختلف ایالات متحده آمریکا پس از قتل یک سیاه پوست آمریکایی، در چندین شهر این کشور مقررات منع آمد و شد اعمال شده است.

عصر روز شنبه (بامداد یکشنبه به وقت تهران) صد ها نفر از تظاهرات کنندگان آمریکایی در هر یک از شهر های مینیاپولیس، لس آنجلس، نیویورک، واشنگتن، شیکاگو و تعدادی دیگر از شهر های این کشور، با وجود اظهارات تهدید آمیز ترامپ در مورد استفاده از قدرت نظامی نامحدود علیه معترضان، دست به تظاهرات زدند.

این اعتراضات در حالی ادامه دارد که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از زمان آغاز اعتراضات تا به امروز چندین بار به صورت مستقیم و غیرمستقیم معترضان را تهدید نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 996

به "انصارالله یمن: آمریکا هیچ وقت کشور آزادی ها نبود، تظاهرات مردم ماهیت واقعی رژیم آمریکا را نشان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصارالله یمن: آمریکا هیچ وقت کشور آزادی ها نبود، تظاهرات مردم ماهیت واقعی رژیم آمریکا را نشان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید