آنالیز عملکرد فدراسیون هاکی در سال 98

به گزارش لیسو، آخرین جلسه فدراسیون هاکی در سال 98 با حضور بهرام قدیمی برگزار گردید.

آنالیز عملکرد فدراسیون هاکی در سال 98

به گزارش ، آخرین جلسه هیات رئیسه فدراسیون هاکی و آنالیز عملکرد این فدراسیون در سال 98 با حضور بهرام قدیمی رئیس و دیگر اعضای فدراسیون تشکیل شد.

بهرام قدیمی درباره عملکرد فدراسیون در سال 98 گفت: طی یازده ماه گذشته و از ابتدای اردیبهشت ماه امسال بود که کار جدی ما در هاکی کشور شروع شد. از همان شروع کار نسبت به دشواری های اجرایی در توسعه عمومی هاکی هم در داخل سالن و هم در چمن واقف بودم. می دانستم که در تهران عظیم حتی یک سالن اختصاصی و یا خانه هاکی وجود ندارد.

او اضافه کرد: در بخش هاکی روی چمن، آنچه را که بیش از 40 سال پیش و در ورزشگاه ورزشی آزادی داشتیم، تقدیم فوتبالیست ها کردیم و در شروع کار هیچ جایی که بتوانیم در تهران بر روی چمن هاکی بازی کنیم را نداشتیم. با همه این احوال و آگاهی از تمامی کمبود ها به ویژه از نظر اقتصادی، با توکل به قادر متعال، همت بلند و حمایت مسئولان ورزش کشور در وزارت و کمیته ملی المپیک و بهره مندی از سرمایه های انسانی هاکی شروع به کار کردیم.

او ادامه داد: پیش روی مان مسابقات قهرمانی آسیا در هاکی داخل سالن بانوان و آقایان قرار گرفته بود و ما نیز برای اثبات توان و تداوم افتخاراتمان، ده اردوی آمادگی تیم های ملی را در هر دو بخش بانوان و آقایان برگزار کردیم.

لازم به ذکر است، تیم ملی بانوان پس از حدود ده سال غیبت، به این رویداد اعزام کردیم و در نهایت، توفیقات بی مانندی را صاحب شدیم و دلاور مردانمان قهرمان بی چون و چرای آسیا شدند و بانوانمان هم در رنکینگ قهرمانی قرار گرفتند.

قدیمی در ادامه فعالیت های آموزشی و استعدادیابی که توسط فدراسیون اجرا شده بود را مورد آنالیز قرار داد.

در خاتمه جلسه برنامه عملیاتی پیشنهادی سال 99 جهت آنالیز و تصویب ارائه شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 830

به "آنالیز عملکرد فدراسیون هاکی در سال 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز عملکرد فدراسیون هاکی در سال 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید