برنامه ریزی 2 ساله برای آموزش کارکنان مراکز اقامتی اردبیل

به گزارش لیسو، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برنامه ریزی دو ساله جهت آموزش کارکنان مراکز اقامتی این استان اطلاع داد.

برنامه ریزی 2 ساله برای آموزش کارکنان مراکز اقامتی اردبیل

به گزارش لیسو به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی استان به تعریف کارگاه و سمینارهای آموزشی ویژه مراکز اقامتی در سال های 98 و 99 اشاره نمود.

او اضافه نمود: در نیمه دوم سال 97، 256 ساعت کارگاه و سمینار آموزشی برای هزار و 440 نفر تعریف شده و در سال98، دوره آموزشی به مدت 128 ساعت برای 870 نفر و در سال 99 نیز 192 ساعت برای هزار و 542 نفر پیش بینی شده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل توضیح داد: عناوین دوره ها شامل دوره توجیهی به منظور راه اندازی سایت برای تاسیسات گردشگری و دوره توجیهی به منظور آموزش مجازی دروس مرتبط با گردشگری برای مدیران و کارکنان تاسیسات گردشگری است.

فلاحی ادامه داد: همچنین آموزش شیوه های نوین تبلیغات در صنعت گردشگری، بازاریابی و تبلیغات در صنعت گردشگری،آموزش مدیران واحدهای اقامتی، آموزش کارکنان واحدهای اقامتی، دوره آموزشی امنیت و ایمنی و بهداشت در هتل و دوره آموزشی تشریفات بین المللی و روحیات ملل تعریف شده است.

او تاکید نمود: سمینار آموزشی استانداردسازی مراکز اقامتی، آموزش مدیران و کارکنان خانه مسافر، مدیریت منابع انسانی در هتل ها، مدیریت پذیرش میهمان در هتل، خانه داری و اتاق داری هتل و قوانین، مقررات و ضوابط هتلداری و گردشگری پیش بینی شد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل به تعریف دوره های آموزشی در تمامی شهرها اشاره نمود و گفت: با توجه به اهمیت آموزش فعالان گردشگری در صورت تامین اعتبار دوره ها به صورت کامل برگزار می گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 28 شهریور 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 288

به "برنامه ریزی 2 ساله برای آموزش کارکنان مراکز اقامتی اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ریزی 2 ساله برای آموزش کارکنان مراکز اقامتی اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید