تأیید پرداخت مطالبات مربی سابق پرسپولیس

به گزارش لیسو، مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در نامه ای به فیفا، دریافت مطالباتش از این باشگاه را تأیید کرد.

تأیید پرداخت مطالبات مربی سابق پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، بنا بر اعلام امیر علی حسینی مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس، سرتن چوک از دستیاران برانکو ایوانکوویچ، روز گذشته با ارسال نامه ای به فیفا دریافت مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس را گفت و باشگاه پرسپولیس نیز متعاقباً خواستار اعلام رسمی بسته شدن این پرونده از سوی فیفا شد.

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس در این باره گفت: با اقدام های اجرا شده قرار بود سرتن چوک طلب خود از پرسپولیس را از محل درآمدهای باشگاه نزد فیفا تسویه کند. این اتفاق روز گذشته (سه شنبه) پس از طی شدن روال کار در فیفا، رخ داد و مطالبه آقای چوک با توجه به حکم صادره از سوی کمیته تعیین شرایط، به وی پرداخت شد.

مربی پیشین سرخپوشان ایران، در پی این مسئله در نامه ای که روز گذشته برای فیفا ارسال کرد، دریافت مطالبه خود از پرسپولیس، از طریق فیفا را گفت.

در این ارتباط باشگاه پرسپولیس نیز نامه ای را برای فدراسیون جهانی فوتبال ارسال کرد و در آن ضمن تشکر از فیفا به دلیل همکاری و کمک برای تسویه این تعهدات مالی با توجه به مشکل انتقال پول، خواستار آن شد که مختومه شدن این پرونده به صورت رسمی به باشگاه ابلاغ شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1268

به "تأیید پرداخت مطالبات مربی سابق پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأیید پرداخت مطالبات مربی سابق پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید