تشکیل پرونده برای آذری جهرمی باشکایت تعداد زیادی از اشخاص حقیقی وحقوقی

به گزارش لیسو، دادستانی تهران ضمن اعلام تشکیل پرونده قضائی آذری جهرمی با شکایت تعداد زیادی از اشخاص حقیقی و حقوقی در اطلاعیه ای گفت: طی دو سال گذشته هیچ حکم قضائی برای فیلترینگ شبکه اجتماعی صادر نشده است.

تشکیل پرونده برای آذری جهرمی باشکایت تعداد زیادی از اشخاص حقیقی وحقوقی

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران پس از انتشار خبر احضار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شعبه نهم دادسرای فرهنگ و رسانه و بعضی خبرسازی ها در خصوص علت احضار اذری جهرمی، روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران اعلام نمود: پرونده قضائی آذری جهرمی با شکایت تعداد زیادی از اشخاص حقیقی و حقوقی تشکیل شده است که در متن تقطیع شده منتشره اغلب این موارد اتهامی حذف شده است.

به گزارش دادستانی تهران بعضی دیگر از عناوین اتهامی متعدد آذری جهرمی در پرونده قضائی تشکیل شده برای وی، نتیجه گزارش های نهاد های مردم نهاد، ضابطین و ارگان های مختلف بوده است که بر اساس نص صریح قانون به دلیل مقدماتی بودن تحقیقات و پرونده این دادسرا از اعلام جزئیات آن معذور است.

دادستانی تهران، با ردِ بعضی برآورد ها و شایعات منتشر شده در فضای مجازی اعلام نموده است، طی دو سال گذشته و در دور جدید دادستانی تهران، هیچ حکم قضائی مبنی بر فیلترینگ یا مسدودسازی شبکه اجتماعی ای صادر نشده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1413

به "تشکیل پرونده برای آذری جهرمی باشکایت تعداد زیادی از اشخاص حقیقی وحقوقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل پرونده برای آذری جهرمی باشکایت تعداد زیادی از اشخاص حقیقی وحقوقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید