حمایت کمیته امداد سندرک از 204 دختر یتیم و محسنین

به گزارش لیسو، رئیس کمیته امداد سندرک گفت: کمیته امداد سندرک هم اکنون 204 دختر یتیم و محسنین تحت حمایت دارد.

حمایت کمیته امداد سندرک از 204 دختر یتیم و محسنین

به گزارش خبرنگاران هرمزگان،رئیس کمیته امداد سندرک گفت: کمیته امداد سندرک هم اکنون 204 دختر یتیم و محسنین تحت حمایت دارد.

مرتضی جهانگیری، رئیس کمیته امداد سندرک با تبریک دهه کرامت، اظها ر داشت: کمیته امداد سندرک از 220 فرزند یتیم و 131 فرزند محسنین حمایت می نماید که 204 نفر آنها دختران هستند.

جهانگیری اضافه کرد:در اقدامی خیرخواهانه توسط خیرین مبلغ هشت میلیون تومان به تامین بسته های پروتئینی گوشت تازه گوسفند و مرغ و همچنین اهدای کارت هدیه ویژه دختران یتیم در دهه کرامت به خانواده های ایتام اهدا نمودند.

جهانگیری با اشاره به افزایش مشارکت خیران در برنامه های اجرایی این نهاد ادامه داد: نیکوکاران و حامیان در مناسبت های مختلف سال با واریزی نقدی ماهیانه به حساب فرزندان خود، بعضی از مسائل خانواده های ایتام تحت حمایت را مرتفع می کنند.

رئیس کمیته امداد سندرک یاری به نیازمندان به ویژه خانواده های ایتام و محسنین را برگرفته از سیره علوی دانست و گفت: در قالب پویش ایران مهربان نیکوکاران می توانند با ارسال عدد 1 به سامانه 3000333376 نسبت به انتخاب یک یا چند فرزند یتیم یا محسنین مورد نظر یاری های خود را مستقیم به حساب ایتام و محسنین انتخاب شده واریز کنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1652

به "حمایت کمیته امداد سندرک از 204 دختر یتیم و محسنین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت کمیته امداد سندرک از 204 دختر یتیم و محسنین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید