حمله سگ ها به اینترن هاى بیمارستان شهید محمدی بندرعباس، شوراى صنفى دانشجویان پیگیر است

به گزارش لیسو، دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: مدتى است که شاهد حمله سگ ها به اینترن هاى بیمارستان شهید محمدی بندرعباس در راستا پاویون به بخش هستیم و پیگیر برطرف این مشکل خواهیم بود.

حمله سگ ها به اینترن هاى بیمارستان شهید محمدی بندرعباس، شوراى صنفى دانشجویان پیگیر است

یاشار فلاحتی، دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه خبرگزارى دانشجو، در مورد شرایط اینترن هاى بیمارستان شهید محمدی بندر عباس گفت: 12 آبان ماه (حدود ساعت 22) در راستا پاویون اینترن هاى دانشگاه به بخش بیمارستان، یک سگ به یکى از دختران دانشجوى اینترن حمله ور شده و همین امر موجب وارد آمدن آسیب هایى به زانو و دست و آرنج چپ او مى گردد.

فلاحتی اضافه نمود: محیط مذکور از نظر روشنایی ایراداتى دارد و تقریبا بعد از غروب آفتاب براى عبور از این راستا، ناچاریم از چراغ قوه استفاده کنیم و در اغلب مواقع، چراغ های روشنایی این محل سوخته یا کار نمی نمایند و با توجه به دور بودن پاویون از بیمارستان، این راستا بسیار خلوت است و هر چند وقت یکبار شاهد حمله سگ ها به اینترن ها در این محل هستیم.

دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ادامه داد: این مسائل در حالی اتفاق می افتند که مسائل مربوط به آن را، بار ها از جانب شورای صنفی دانشکده پزشکی به اطلاع مسئولان رساندیم و مسئولان بیمارستان از دور بودن پاویون، نبود اتاق رست در بخش، عدم تامین امنیت در راستا پاویون، وجود سگ ها و... با خبر هستند.

وى اضافه نمود: هر بار با وجود همکاری و هماهنگی مسئولان بیمارستان، هنگام احتیاج به تصمیم نهایی و قطعی از جانب رئیس بیمارستان مانع تراشی هایى صورت مى گیرد. به گونه ای که در جلسه 11 آبان ماه ریاست بیمارستان با شورای صنفی دانشکده پزشکی، رئیس بیمارستان در پاسخ به مسائل سگ ها گفتند: سه بار اقدام به جمع آوری سگ ها نموده ایم، اما بازگشته اند و این ها با توجه به آشنا بودن فلور نورمال بیمارستان محسوب شده و گاز نمی گیرند و بی خطر اند و باید با آنان کنار آمد.

فلاحتی اظهار کرد: از زمان تغییر ریاست بیمارستان تقریبا تمامى پیگیری های ارجاع داده شده به رئیس بیمارستان بدون نتیجه مانده و در چند ماه اخیر با اضافه شدن مسائل کرونا، مسائل دانشجویان بسیار حاد شده به گونه ای که جهت حل شدن موارد با توجه به تعاملات و همکاری های معاون آموزشی و رئیس دانشگاه با شورای صنفی دانشکده پزشکی، احتیاجمند ورود ایشان است که همیشه با ورودشان مسائل پایان و مسائل حل می شوند.

وى با بیان اینکه بعد از بروز حادثه مذکور معاون آموزشی دانشگاه قول پیگیری و حل شدن موضوع را در کوتاه ترین زمان دادند، ابراز کرد: به عنوان نماینده دانشجویان و مدافع حقوق آنان، به هیچ عنوان تا جوابگو شدن مسئول و رسیدن به نتیجه مطلوب دست از پیگیری برنخواهیم داشت و قاطعانه از حقوق دانشجویان که اکنون امنیت جانی شان در خطر است دفاع خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1249

به "حمله سگ ها به اینترن هاى بیمارستان شهید محمدی بندرعباس، شوراى صنفى دانشجویان پیگیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله سگ ها به اینترن هاى بیمارستان شهید محمدی بندرعباس، شوراى صنفى دانشجویان پیگیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید