خبرنگاران استاندار خراسان جنوبی از ایستگاه های کنترل تردد بازدید کرد

به گزارش لیسو، بیرجند - خبرنگاران - استاندار خراسان جنوبی از ایستگاه های کنترل تردد شهرستان بیرجند در اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت های کرونایی، بازدید کرد.

خبرنگاران استاندار خراسان جنوبی از ایستگاه های کنترل تردد بازدید کرد

حمید ملانوری روز آدینه با حضور در این ایستگاه ها فرایند اجرای محدودیت های هوشمند را که از اول آذر ماه همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی شروع شد، آنالیز کرد.

وی ضمن خداقوت به نیروهای نظامی و انتظامی و بازدید از ورودی های بیرجند، آخرین شرایط ترددها در محورهای مواصلاتی را از نزدیک مورد آنالیز قرار داد.

اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با شرایط و فرایند بیماری در هر شهر مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا از صبح شنبه اول آذر ماه همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی شروع شد.

براساس یکی از محدودیت های این طرح برای شهرهای قرمز و نارنجی خروج خودروها با پلاک بومی و ورود خودروها با پلاک غیربومی به این مناطق ممنوع است.

همچنین در شهرستان های قرمز (خیلی پرخطر) از ساعت 9 شب تا 4 صبح هرگونه تردد خودروها در داخل شهر، ممنوع است به جز کسانی که شرایط خاص دارند.

تعداد مبتلایان و فوتی های کرونا در خراسان جنوبی از مهر ماه سال جاری تا به امروز در خیز سوم بیماری همچنان صعودی است.

خراسان جنوبی که اوایل شهریور سال جاری با افزایش بیماران تنفسی در این استان به شرایط هشدار بازگشته بود، بیش از 2 ماه است که جزو استان های در شرایط قرمز قرار گرفته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1304

به "خبرنگاران استاندار خراسان جنوبی از ایستگاه های کنترل تردد بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار خراسان جنوبی از ایستگاه های کنترل تردد بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید