خبرنگاران تمامی راه های فرعی منتهی به رامسر از طرف گیلان و تنکابن بسته شد

به گزارش لیسو، نوشهر - خبرنگاران - فرماندار رامسر گفت که با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی علاوه بر بستن راه های اصلی بین شهری رامسر از سمت چابکسر در استان گیلان و تنکابن ، تمامی راه های فرعی و میان بر این شهرستان هم بر روی مسافران و غیر بومیان بسته شده است.

خبرنگاران تمامی راه های فرعی منتهی به رامسر از طرف گیلان و تنکابن بسته شد

طرح فاصله گذاری اجتماعی بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با شیوع ویروس کرونا از بامداد آدینه گذشته همزمان در سراسر کشور اجرایی شد. این طرح با هدف کاهش ارتباطات و مراودات اجتماعی و جلوگیری از ترددهای غیر ضروری بین شهری به منظور سرعت بخشیدن به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا است.

بر اساس این طرح ، نحوه شناسایی افراد ساکن و بومی با استفاده از کارت ملی ، پلاک خودرو و بیمه نامه خودرو است در شهرستان رامسر پس اجرایی شدن این طرح تعداد از مسافران و افراد غیر بومی با استفاده از راه های فرعی منتهی به شهر رامسر از این جهت برای دور زدن جهت ایست و بازرسی استفاده می کردند.

محمد آزاد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار لیسو با اشاره به تشدید اقدامات دولت برای قطع زنجیره ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی اضافه کرد : تمامی راه های فرعی و میان بر ورودی به رامسر و همچنین راه های ورودی از رامسر به شهرستان تنکابن با به بخش های دالخانی و مرکزی با همکاری دهیاری ها ، بخشداران به روی غیر بومیان بسته شد و هیچ خودروی غیر بومی حق ورود به رامسر را ندارد.

وی اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را اقدامی مناسب در جهت حذف زنجیره انسانی ویروس کرونا و کاهش شیب سرایت آن خواند و تاکید نمود: هیچ گونه کوتاهی در این زمینه پذیرفته نیست زیرا سلامت و تک تک شهروندان رامسری خط قرمز ماست.

شهرستان 80 هزار نفری رامسر در غرب استان مازندران واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 878

به "خبرنگاران تمامی راه های فرعی منتهی به رامسر از طرف گیلان و تنکابن بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تمامی راه های فرعی منتهی به رامسر از طرف گیلان و تنکابن بسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید