خبرنگاران دستگیری عاملان تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در بهبهان

به گزارش لیسو، اهواز -خبرنگاران - فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان گفت: عامل اصلی تمرد به ماموران و متهم دیگری که در میدان ارجان این شهرستان اقدام به شرارت، تیراندازی و مجروح کردن تعدادی از منازعین کرده بود، دستگیر شد.

خبرنگاران دستگیری عاملان تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در بهبهان

به گزارش لیسو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد عزیزی جمعه شب در بیان جزییات این خبر گفت: گزارشات مردمی زیادی مبنی بر نگهداری سلاح غیرمجاز در چند منزل مسکونی در حاشیه شهر دریافت شده بود که طبق بررسی ها متهمان ساکن در این منازل نیز دارای سوابق متعددی همچون قدرت نمایی با سلاح و انتشار در فضای مجازی، شرکت در منازعات مسلحانه منجر به قتل و جرح بخصوص تیراندازی اخیر در میدان ارجان بودند.

وی افزود: ماموران کلانتری 12 فرماندهی انتظامی بهبهان پس از دریافت مجوز از دادستان شهرستان، جهت بازرسی از منازل به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی بیان نمود: ماموران در بازرسی از یکی از ساکنان با رعایت جوانب قانونی و شرعی، پیروز به کشف یک قبضه سلاح غیرمجاز به همراه تعدادی فشنگ مربوطه شدند.

وی افزود: در حالی که ماموران کلانتری 12 قصد بازرسی از سایر منازل را داشتند یکی از افراد سابقه دار ضمن همراه نمودن تعدادی از بستگانش، اقدام به جنجال، هیاهو، فرافکنی، ارتباط دادن موضوع به حضورش در اغتشاشات آبان ماه و اخلال در اجرای ماموریت پلیس کرد.

عزیزی گفت: با تمهیدات اجرا شده این متهم و همچنین شرور عامل تیراندازی میدان ارجان توسط ماموران کلانتری12 دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی بهبهان با بیان اینکه دستگیری سایر افراد مخل نظم و امنیت در دستور کار پلیس است، افزود: نیروی انتظامی در راستای تامین امنیت و آسایش شهروندان و نظم و آرامش جامعه، اجازه جولان و قدرت نمایی به هنجارشکنان و اوباش نخواهد داد و به طریق قانونی آنها را دستگیر و به جهت مجازات و عبرت آموزی به مرجع قضایی خواهد سپرد.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1004

به "خبرنگاران دستگیری عاملان تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در بهبهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دستگیری عاملان تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در بهبهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید