خبرنگاران کمیسیون صنایع مجلس نحوه عرضه محصولات فولادی در بورس را آنالیز کرد

به گزارش لیسو، تهران- خبرنگاران - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از میزان و نحوه عرضه محصولات فولادی در بورس، چگونگی رصد بازار، نحوه صادرات و چگونگی مدیریت آن در کمیسیون متبوع خود اطلاع داد.

خبرنگاران کمیسیون صنایع مجلس نحوه عرضه محصولات فولادی در بورس را آنالیز کرد

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرنگاران، حجت الله فیروزی در تشریح جلسه روز یکشنبه کمیسیون صنایع و معادن مجلس به خبرنگاران گفت: مواد 3 و 4 طرح توسعه و فراوری پایدار زنجیره فولاد با حضور معاونت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت، رییس سازمان بورس، نمایندگان مرکز پژوهش ها و انجمن های مختلف حوزه فولاد در نشست امروز بحث و آنالیز شد.

وی اضافه کرد: ماده 3 طرح مذکور پس از اخذ نظرات با اصلاحاتی تصویب و مقرر شد برای اعمال نظرات مختلف درباره ماده 4 و سایر مواد طرح مذکور، نمایندگان دولت، بورس، مرکز پژوهش ها و انجمن های مربوط به فولاد نظرات خود را به کمیسیون ارائه نمایند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: نحوه عرضه محصولات فولادی در بورس، چگونگی رصد بازار، نحوه صادرات، چگونگی مدیریت حوزه صادرات، نحوه کنترل بازار داخل و حفظ بازار صادراتی از دیگر مباحث طرح شده در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 11 اسفند 1399 بروزرسانی: 11 اسفند 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1424

به "خبرنگاران کمیسیون صنایع مجلس نحوه عرضه محصولات فولادی در بورس را آنالیز کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کمیسیون صنایع مجلس نحوه عرضه محصولات فولادی در بورس را آنالیز کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید