درخواست 4 سال زندان برای اینفانتینو به خاطر اسپری

به گزارش لیسو، به گزارش آس، پابلو سیلوا و هاینه آلمانیه، خالقان اسپریی که داوران فوتبال برای نشان دادان فاصله مناسب از آن بهره می برند خواهان یک تا چهار سال زندان برای مدیران فیفا از جمله جیانی اینفانتیو شدند، چون بدون اجازه از محصول شان استفاده شده است. شکایت سیلوا و آلمانیه چهار سال پیش به دادگاه برزیل ارائه شد.

درخواست 4 سال زندان برای اینفانتینو به خاطر اسپری

سیلوا و شریکش از طریق کریستیانو زانین مارتینز (وکیل) خواستار بیش از 40 میلیون دلار از فیفا شدند. سیلوا و آلمانیه بیان نمودند با مدیران پیشین این سازمان یعنی خولیو گروندونا و جوزف بلاتر برای استفاده از اسپری روی 40 میلیون دلار توافق کردند، اما پس از رسوایی در فیفا گیت و مرگ رییس آرژانتینی تمام ارتباطشان با این سازمان قطع شده است. آن ها اسپری را بدون پرداخت هزینه توافق اجرا شده استفاده کردند. پس از شکایت، یک قاضی برزیلی استفاده از اسپری را ممنوع بیان نمود با این حال فیفا از آن ها با نام یک برند دیگر بهره برد. سیلوا در این رابطه اظهار کرد: ما صبور بودیم، اما زمانی که متوجه شدیم اسپری ها در جام جهانی 2018 روسیه استفاده شدند به شدت عصبانی شدیم.

بر اساس قانون باید به خاطر هر بازی که از این اسپری ها استفاده شده است (از سال 2017) 15000 دلار جریمه به خالقانش پرداخت شود. به همین خاطر سیلوا و آلمانیه خواستار بیش از 100 میلیون دلار شدند.

منبع: فرارو
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 983

به "درخواست 4 سال زندان برای اینفانتینو به خاطر اسپری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست 4 سال زندان برای اینفانتینو به خاطر اسپری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید