سرمربی لهستان: اگر ایران را می بردیم، به هتل نمی رسیدیم

به گزارش لیسو، ویتال هینن روز یکشنبه در نشست خبری پس از پیروزی سه بر یک تیمش مقابل کانادا در پاسخ به سوالی درباره شرایط میزبانی مسابقات در این هفته گفت: سوال خیلی بدی بود و باید در مقابل آن حرف نزنم؛ مردم این شهر عالی هستند و جو سالن هم فوق العاده بود اما مشکل اصلی ما دیشب هنگام انتقال تیم از سالن به هتل به وجود آمد.

سرمربی لهستان: اگر ایران را می بردیم، به هتل نمی رسیدیم

وی اضافه کرد: ستاد برگزاری مسابقات نتوانست شرایط خوبی برای حمل و نقل تیم ها فراهم کند و به دلیل تجمع مردم 2 ساعت طول کشید تا به هتل برسیم؛ در طول راستا هم افرادی با مشت به بدنه و شیشه اتوبوس می کوبیدند که باعث شد بازیکنانم خیلی بترسند. تازه این در شرایطی بود که ما باخته بودیم، اگر پیروز می شدیم چه اتفاقی می افتاد؟ آیا می توانستیم به هتل برسیم؟

هینن گفت: وقتی نتوانید امنیت بازیکنان را تأمین کنید به این فکر می کنم که آیا دلم می خواهد دوباره به اینجا برگردم یا نه.

سرمربی لهستان درباره بازی با کانادا نیز گفت: این بازی همه را خسته کرد؛ هم بازیکنان و هم مربیان. همیشه در روز سوم مسابقات چنین اتفاقی می افتد؛ اینکه امروز پیروز شدیم به خاطر این نبود که تیم بهتری هستیم بلکه به این دلیل بود که اشتباه های کمتری داشتیم؛ حالا که مسابقات تمام شده فرصت خوبی است که استراحت کنیم.

گریگور لوماژ، کاپیتان تیم ملی لهستان هم در این نشست خبری گفت: خیلی خوشحالم که این هفته سخت را با برد تمام کردیم. بازی خطرناکی بود و به خصوص پشت خط زن حریف خیلی ما را اذیت کرد اما برای هر توپ جنگیدیم.

منبع: انتخاب
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 570

به "سرمربی لهستان: اگر ایران را می بردیم، به هتل نمی رسیدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی لهستان: اگر ایران را می بردیم، به هتل نمی رسیدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید