سود سهام عدالت تا پنجشنبه واریز می گردد

به گزارش لیسو، فرهاد دژپسند درمورد واریز سود سهام عدالت گفت: از 10 روز قبل در تلاشیم که سود را از شرکت ها بگیریم و قبل از عید پرداخت کنیم. سعی می کنیم چهارشنبه و پنجشنبه، سود سهام عدالت به حساب افراد واریز گردد.

سود سهام عدالت تا پنجشنبه واریز می گردد

به گزارش فارس، وزیر امور مالی و دارایی بیان داشت: رقم سود عدد خوبی است؛ مثلاً برای یک خانواده چهار نفره حدود 800هزار تومان واریز می شود. می خواهیم آن را کامل به افراد بدهیم. می توانیم الان نفری 100هزار تومان بدهیم، اما تلاشمان این است که تا آخر همین هفته به طور کامل پرداخت شود.

سه سناریو درباره دامنه نوسان بورس

وی درمورد اینکه دامنه نوسان بورس تغییر نموده است، توضیح داد: قرار است در جلسه فردای شورای عالی بورس تصمیم گیری شود. براساس مصوبه قرار شد یک ماه پس از اجرای دامنه فعلی، ارزیابی و آنالیز صورت بگیرد و در خصوص آن تصمیم گیری شود.

وزیر اقتصاد مطرح کرد: حرفه ای ها دنبال این هستند که از دامنه نامتقارن عبور کنیم. توده سهامداران البته موافق نیستند. باید بحث شود که کدام دامنه را انتخاب کنیم.

دژپسند گفت: عده ای که می گویند از دامنه نامتقارن عبور کنیم. یک دیدگاه دیگری هم دارند که دامنه نوسان به مثبت و منفی 10 درصد برسد.

وی تضریح کرد: تصمیم گیری در خصوص دامنه سه حالت دارد؛ یا دامنه نوسان نامتقارن یک ماه دیگر تمدید می شود، یا به حالت قبل برمی شود و یا حالت جدید مثبت و منفی بالاتر در نظر گرفته خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1502

به "سود سهام عدالت تا پنجشنبه واریز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سود سهام عدالت تا پنجشنبه واریز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید