عذرخواهی ایران خودرو بابت تأخیر ، وجوه پرداختی اضافی مشتریان مسترد می گردد

به گزارش لیسو، معاون مدیرعامل­ در بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت:­ ایران خودرو خود را مکلف به اجرای قوانین و ضوابط ابلاغی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت می داند.

عذرخواهی ایران خودرو بابت تأخیر ، وجوه پرداختی اضافی مشتریان مسترد می گردد

به گزارش تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ایران خودرو، مصطفی خان کرمی گفت: براساس تصمیم وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت که امروز یک شنبه هفتم بهمن ماه ابلاغ شده، دعوتنامه های ارسالی به مشتریان برای پیش فروش های با موعد تحویل تا انتها دی ماه ابطال و دعوتنامه ها براساس قیمت های قبلی صادر خواهد شد.

وی در عین­ حال تأکید کرد: وجوه پرداختی اضافی مشتریانی که با موعد تحویل قبل از اول بهمن ماه تکمیل وجه نموده یا خودروی خود را تحویل گرفته اند مسترد خواهد شد.

خان کرمی در شرح خبری که به نقل از وی درباره افزایش 30درصدی قیمت ها منتشر شده نیز گفت: اطلاعاتی­ که در این مصاحبه بوده مربوط به هفته گذشته و قبل از ابلاغیه وزارت صنعت بوده است.

معاون مدیرعامل­ در بازاریابی و فروش ایران خودرو ضمن عذرخواهی­ از مشتریان بابت تأخیر ناشی از شرایط تحمیلی اضافه نمود: ایران خودرو جریمه و خسارت دیرکرد را به مشتریان پرداخت و تمامی تعهدات ایجادشده برای محصولات ایران خودرو را البته با تأخیر اجرا خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 خرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 148

به "عذرخواهی ایران خودرو بابت تأخیر ، وجوه پرداختی اضافی مشتریان مسترد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی ایران خودرو بابت تأخیر ، وجوه پرداختی اضافی مشتریان مسترد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید