عون تحقیقات بین المللی درباره انفجار بیروت را وقت کُشی می داند

به گزارش لیسو، به گزارش خبرنگاران به نقل از المنار، دفتر اطلاع رسانی ریاست جمهوری لبنان با صدور بیانیه ای گفت: اخبار منتشر شده در رسانه ها مبنی بر موافقت میشل عون با انجام تحقیقات بین المللی پیرامون حادثه انفجار بیروت صحت ندارد.

عون تحقیقات بین المللی درباره انفجار بیروت را وقت کُشی می داند

بر اساس این گزارش، در بیانیه دفتر اطلاع رسانی ریاست جمهوری لبنان تأکید شده است: وبگاه أساس اطلاعات اشتباهی درباره دیدار عون با دبیرکل اتحادیه عرب منتشر کرده است و متأسفانه این اطلاعات در دیگر رسانه ها نیز مجدداً منتشر شدند.

دفتر اطلاع رسانی ریاست جمهوری لبنان اعلام کرده است: موضع رئیس جمهور لبنان در خصوص تحقیقات بین المللی پیرامون حادثه انفجار بیروت تغییری نکرده است؛ وی اساساً هرگونه موافقت با انجام تحقیقات بین المللی در این زمینه را رد کرده است.

دفتر مذکور یادآور شده است: میشل عون معتقد است که هدف از مطالبات برای انجام تحقیقات بین المللی درباره انفجار بندر بیروت وقت کُشی است. دستگاه قضایی باید هرچه سریعتر در راستای تعیین شدن نتیجه این پرونده اقدام نماید، زیرا اگر عدالت با تأخیر اجرا شود دیگر نمی توان نام آن را عدالت گذاشت. گناهکاران و عاملان حادثه بیروت باید هرچه سریعتر شناسایی و معرفی شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1114

به "عون تحقیقات بین المللی درباره انفجار بیروت را وقت کُشی می داند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عون تحقیقات بین المللی درباره انفجار بیروت را وقت کُشی می داند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید