مصدومیت، فرصت حضور جهانبخش در بازی با عمان را هم می گیرد؟

به گزارش لیسو، مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان برای حضور در اردوی تیم ملی باید در معاینه پزشکی باشگاه آلکمار شرکت کند.

مصدومیت، فرصت حضور جهانبخش در بازی با عمان را هم می گیرد؟

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی لیسو، علیرضا جهانبخش طبق برنامه هماهنگ شده با کادرفنی تیم ملی قرار بود امروز (دوشنبه) به دبی برود تا به اردوی تیم ملی بپیوندد، اما با توجه به وضعیت مصدومیتش برنامه اش را تغییر داد.

مهاجم تیم ملی بازی روز گذشته آلکمار مقابل توئنته را از دست داد به این دلیل که ران پایش که پیش از این مصدومیتی داشت، ورم کرد و پزشکان باشگاه AZ تشخیص دادند او در ترکیب نباشد. از همین رو جهانبخش عصر امروز از پای خود MRI می گیرد تا وضعیتش پس از معاینه پزشک تعیین گردد.

با توجه به اینکه جهانبخش دردی در پای خود ندارد و فقط ورم شدن ران پای او کمی پزشکان را محتاط نموده، به نظر نمی رسد مشکل این بازیکن جدی باشد. با این حال پزشکان آلکمار پس از معاینه مجوز حضور او در اردوی تیم ملی را صادر خواهند کرد و در صورتی که تشخیص دهند این بازیکن احتیاج به استراحت دارد ممکن است شانس حضور جهانبخش در بازی با عمان به صفر برسد.

جهانبخش به دلیل مصدومیت بازی های تیم ملی مقابل ترکمنستان، گوام و هند و همچنین دیدار محبت آمیز مقابل ازبکستان را هم از دست داده بود، اما خود این بازیکن نگرانی زیادی برای حضور در بازی عمان ندارد و شاید فقط احتیاط پزشکان آلکمار کمی او را هم دچار تردید نموده است. با این حال در صورتی که مسئله ای وجود نداشته باشد، این بازیکن فردا هلند را ترک می نماید و در عمان به تیم ملی اضافه خواهد شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 433

به "مصدومیت، فرصت حضور جهانبخش در بازی با عمان را هم می گیرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصدومیت، فرصت حضور جهانبخش در بازی با عمان را هم می گیرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید