میراسماعیلی: اعضای مستعفی کمیسیون ورزشکاران از لیست خارج شده بودند

به گزارش لیسو، رئیس فدراسیون جودو گفت اعضای کمیسیون ورزشکاران که از سمت های خود کناره گیری کرده اند، از لیست اعضای کمیسیون حذف شده بودند.

میراسماعیلی: اعضای مستعفی کمیسیون ورزشکاران از لیست خارج شده بودند

به گزارش خبرنگار ورزشی لیسو، آرش میراسماعیلی پس از جلسه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک گفت: مجمع خیلی خوبی برگزار شد و پس از نظرات روسای فدراسیون ها و صالحی امیری و سلطانی فر، مصوباتی تصویب شد. همچنین درباره کارهای اجرا شده، صحبت و شفاف سازی شد.

رئیس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک درباره استعفای برخی از اعضای این کمیته مطرح نمود: دو سال از عمر کمیسیون می گذرد. پس از برگزاری انتخابات، 15 نفر به عنوان اعضای این کمیسیون انتخاب شدند. این کمیسیون می تواند با IOC ارتباط داشته باشد. برخی اعضای کمیسیون، در بیش از هشت جلسه از 12 جلسه غیبت داشتند. ما بر اساس آیین نامه فصلی می توانستیم دو بار در سال یا به صورت فصلی جلسه داشته باشیم.

وی با بیان اینکه برخی اعضای کمیسیون ورزشکاران که در کوران تمرین و مسابقات بودند، کمتر در جلسات آن شرکت می کردند، گفت: تا ماه اسفند، 9 عضو کمیسیون بیش از هشت جلسه غیبت داشتند که اسامی آنها از دستور کار خارج شد. نشست های کمیسیون با حضور خانم طاهره طاهریان و آقای صالحی امیری برگزار شده است. با توجه به اینکه این کمیسیون امسال دبیر نداشت، صورتجلسه جلساتِ پس از اسفند به کمیته ملی المپیک نرسید و آنها احساس کردند این نشست ها برگزار نشده است.

میراسماعیلی با بیان اینکه سعید معروف برای شرکت در انتخابات المپیک 2020 معرفی شده است، گفت: رئیس کمیسیون ورزشکاران به صورت سالانه انتخاب می شود و جلسات، آبان به سرانجام رسیده است. سه نفری که از عضویت در این کمیسیون استعفا داده اند، عضو کمیسیون نبودند و از اسفند سال گذشته، از این کمیسیون خارج شدند. تلاش می کنیم این ماه جلسه ای برگزار کنیم و اعضای آن با توجه اتمام انتخابات برگزار شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 735

به "میراسماعیلی: اعضای مستعفی کمیسیون ورزشکاران از لیست خارج شده بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میراسماعیلی: اعضای مستعفی کمیسیون ورزشکاران از لیست خارج شده بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید