واکنش جالب زیدان به زمان برگزاری ال کلاسیکوی معوقه

به گزارش لیسو، سرمربی رئال مادرید درباره زمان مورد نظرش برای برگزاری ال کلاسیکوی معوقه پاسخ جالبی به خبرنگاران داد.

واکنش جالب زیدان به زمان برگزاری ال کلاسیکوی معوقه

به گزارش لیسو و به نقل از آس، زین الدین زیدان یک روز پس از منتشر شدن عکسش در کنار پل پوگبا در دوبی و تعویق ال کلاسیکو در نشست خبری حاضر شد. سرمربی رئال مادرید پیش از دیدار برابر مایورکا گفت: بازی مهم، فرداست. می دانیم در این دو هفته چه اتفاق هایی رخ داد. خیلی از بازیکنان آسیب دیدند. برای این بازی تنها دو روز فرصت آماده سازی داشتیم. می خواهیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم. می دانیم چه دیداری پیش رو داریم. مایورکا شایسته این صندلی در جدول نیست.

دیدار بارسلونا و رئال مادرید که قرار بود چهارم آبان برگزار گردد به دلیل شرایط ناآرام کاتالونیا به تعویق افتاد و کمیته برگزاری بازی های فوتبال اسپانیا از دو باشگاه خواست برای یک تاریخ به توافق برسند. سرمربی فرانسوی در این رابطه اظهار کرد: برای شما جذاب است که بدانید چه تاریخی را می پسندم اما در نهایت آنها به ما می گویند چه کاری انجام دهیم. اگر قرار باشد که بیست و ششم اکتبر (چهارم آبان) بازی کنیم این کار را می کنیم و اگر قرار باشد تاریخ را تغییر دهیم، مهم تر از همه این است که طرفداران زمانی که بازی می کنیم نسبت به ما احساس غرور می نمایند. می دانم در رابطه با تاریخ بازی بحث وجود دارد و منطقی است اما سمت من، مربی رئال مادرید است. زمانی که مقرر شد بازی خواهیم کرد. فرد مناسب، تاریخ بازی را به ما می گوید.

او اضافه کرد: من یک تاریخ مورد نظر را ترجیح می دهم اما آن را به شما نمی گویم. می دانیم که بازی می تواند در روزهای هفتم یا هجدهم دسامبر (16 یا 27 آذر) برگزار گردد. خود را با آن تاریخ وفق خواهیم داد اما این موضوعی شخصی است و به شما چیزی نخواهم گفت.

زیدان درباره عکسش با پوگبا گفت: اتفاقی بود، کاملا اتفاقی. او در آنجا بود و من هم به دلیلی که می دانید در آن شهر بودم (زیدان به یک مراسم در دوبی دعوت شده بود). همدیگر را دیدیم و با هم صحبت کردیم. کاملا شخصی بود. درباره آن نیز نمی خواهم به شما چیزی بگویم. از مدت ها پیش همدیگر را می شناسیم و اگر یکدیگر را ببینیم با هم صحبت می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 آذر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 497

به "واکنش جالب زیدان به زمان برگزاری ال کلاسیکوی معوقه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش جالب زیدان به زمان برگزاری ال کلاسیکوی معوقه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید