وزیر جهاد کشاورزی: قیمت گذاری گندم وظیفه شورای اقتصاد است

به گزارش لیسو، وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر این که موضوع قیمت گذاری گندم در شورای اقتصاد مطرح گردد ابراز امیدواری کرد که دبیرخانه این شورا که بر عهده سازمان برنامه و بودجه است هر چه زودتر جلسه مربوطه را برگزار نمایند.

وزیر جهاد کشاورزی: قیمت گذاری گندم وظیفه شورای اقتصاد است

به گزارش لیسو، محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات وزیران در جمع لیسو، درباره نقدها درباره عدم قیمت گذاری گندم، اظهار کرد: این موضوع باید در شورای اقتصاد پیگیری گردد و من نیز امیدوارم که دبیرخانه این شورا که بر عهده سازمان برنامه و بودجه است هر چه سریع تر در این باره تشکیل جلسه داده و موضوع مطرح و به تصویب برسد.

وی با اشاره به تاکید معاون اول رییس جمهوری مبنی بر لزوم برگزاری جلسه شورای رقابت برای معین قیمت گذاری گندم،ظرف یک هفته ، گفت : بر اساس نامه نگاری هایی که ما با معاون اول رییس جمهوری داشته ایم ایشان یکی، دو هفته گذشته به سازمان برنامه در این زمینه ابلاغیه ای صادر کردند تا ظرف یک هفته تکلیف قیمت گذاری گندم معین گردد.

وزیر جهاد کشاورزی در پاسخ به پرسشی درباره قیمت پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی برای گندم با امتناع از بیان قیمت پیشنهادی این وزارتخانه، خاطر نشان کرد: وزارت جهاد کشاورزی موظف است تا در ارتباط با کشت های پاییزه پیشنهادات خود را تقدیم به شورای اقتصاد کند و دبیر خانه شورا نیز قیمت ها را آنالیز و در جلسه مربوطه ارائه دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 بهمن 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 80

به "وزیر جهاد کشاورزی: قیمت گذاری گندم وظیفه شورای اقتصاد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر جهاد کشاورزی: قیمت گذاری گندم وظیفه شورای اقتصاد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید