پای بیل کلینتون به پرونده فساد جنسی شاهزاده انگلیسی باز شد

به گزارش لیسو، خبرنگاران: نام بیل کلینتون بیش از 20 مرتبه در ایمیل بانکدار آمریکایی که متهم به دست داشتن در پرونده سوءاستفاده جنسی پسر ملکه انگلیس است، دیده شده است.

پای بیل کلینتون به پرونده فساد جنسی شاهزاده انگلیسی باز شد

به گزارش گروه بین الملل لیسو به نقل از واشنگتن تایمز، مقاماتی که درحال آنالیز پرونده جفری اپستین، بانکدار آمریکایی و ارتباط وی با برده داری جنسی پسر ملکه انگلیس از یک دختر نوجوان هستند به مدارک جالبی دست یافته اند که از آن جمله می توان به رد و بدل شدن 21 تماس تلفنی و ایمیل بیل کلینتون، رئیس جمهور سابق آمریکا و داگ بند، مشاور شخصی وی با این بانکدار آمریکایی اشاره نمود.

با توجه به مدارکی که در دادگاه ارائه شد فایل این تماس ها در ایمیل اپستین یافت شد. اپستین 61 ساله در سال 2008 نیز به جرم آزار جنسی دختران زیر سن قانونی در فلوریدا محکوم شد.

اپستین به روابط خود با افراد مشهور و قدرتمند ادامه داد و حتی پس از زندان نیز این ارتباطات با بعضی از این افراد قطع نشد که از آن جمله می توان به شاهزاده اندرو، فرزند ملکه انگلیس اشاره نمود که اخیرا به سوءاستفاده جنسی از ویرجینیا رابرت در زمانی که تنها 17 سال سن داشت متهم شده است.

هرچند کلینتون از سال 2005 و اندکی پس از بازداشت اپستین به جرم آزار جنسی ارتباط خود را با وی قطع کرد اما پیش از آن و در سال های بین 2002 تا 2005 کلینتون سفرهای مشترک زیادی را به همراه اپستین و جت شخصی وی تجربه کرد.

ویرجینیا رابرت اعلام نموده در دوران نوجوانی به عنوان برده جنسی مورد سوء استفاده قرار گرفته و از همین رو در دادگاه از شاهزاده اندرو به عنوان یکی از افرادی که وی را مورد سوء استفاده جنسی قرار داده نام برده است. این زن که به دادگاهی در فلوریدا مراجعه نموده بود گفت یک بانکدار آمریکایی با نام جفری اپستین وی را در اختیار افراد پولدار و دوستان قدرتمندش قرار داده است.

ع

منبع: تسنیم
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 748

به "پای بیل کلینتون به پرونده فساد جنسی شاهزاده انگلیسی باز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پای بیل کلینتون به پرونده فساد جنسی شاهزاده انگلیسی باز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید