کشف و ضبط مقادیر زیادی از تسلیحات تکفیری ها توسط حشد شعبی

به گزارش لیسو، به گزارش خبرنگاران به نقل از سومریه نیوز، سلسله عملیات های نیروهای حشد شعبی برای پاکسازی مناطق مختلف از بقایای عناصر تکفیری داعش ادامه دارد. نیروهای حشد شعبی عملیات جدیدی را در محور غربی استان کرکوک ترتیب دادند.

کشف و ضبط مقادیر زیادی از تسلیحات تکفیری ها توسط حشد شعبی

بر اساس این گزارش، نیروهای حشد شعبی در جریان عملیات مذکور پیروز شدند مقادیر زیادی از تسلیحات متعلق به عناصر تکفیری داعش را کشف و ضبط نمایند. مقامات حشد شعبی اعلام کردند که در عملیات مذکور 15 موشک ساخت اتریش نیز یافت شده است.

روز گذشته نیز نیروهای حشد شعبی طی عملیاتی در استان الانبار پیروز شدند مقادیری از تسلیحات متعلق به داعشی ها را کشف و ضبط نمایند. عملیات پاکسازی مناطق و استان های دیگر از لوث داعش توسط حشد شعبی همچنان ادامه دارد.

در اوایل هفته جاری هم حشد شعبی با صدور بیانیه ای ادعاها درباره تشکیل حشد کردی در استان کرکوک را تکذیب کرد. در بیانیه حشد شعبی عراق آمده است: ضمن تاکید بر عدم صحت اینگونه اخبار تاکید می کنیم که حشد شعبی برای حمایت از تمام شهروندان بدون هیچ تبعیضی در کرکوک حضور دارد. حشد شعبی در بیانیه خود اضافه نمود: اینگونه اخبار که هر از گاهی برای تضعیف دستاوردهای امنیتی منتشر می گردد بر عملکرد نیروهای ما در خدمت به کرکوک تأثیری نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1355

به "کشف و ضبط مقادیر زیادی از تسلیحات تکفیری ها توسط حشد شعبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف و ضبط مقادیر زیادی از تسلیحات تکفیری ها توسط حشد شعبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید