باید مقابل استقلال برنده بشویم، آل کثیر به دربی نمیرسد

به گزارش لیسو، به گزارش خبرنگاران، تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال از ساعت 17:30 فردا پنجشنبه در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم خواهند رفت.

باید مقابل استقلال برنده بشویم، آل کثیر به دربی نمیرسد

نشست خبری یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس پیش از این بازی از ساعت 13:30 امروز چهارشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

گل محمدی ابتدا گفت: قبل از اینکه بخواهم درباره بازی فردا صحبت کنم در روزهای خاتمهی سال از مردم می خواهم به فکر همدیگر باشند. شرایط اقتصادی برای خیلی ها سخت است و باید شرایط زندگی را برای هم راحت تر و بهتر کنیم. امیدوارم در روزهای آخر سال کارهای خیر را از یاد نبریم و شرایطی پیش بیاید که مردم در رفاه قرار بگیرند.

وی سپس با اشاره به دیدار با استقلال تاکید کرد: بازی مهمی را پیش رو داریم. این دیدار همیشه اهمیت دارد. نمی توان گفت دربی حساسیتی ندارد. دربی برای مردم ما همیشه مجذوب کننده و و با احساسات زیادی همراه بوده است. شرایط بازی در دربی طوری است که هر تیمی تمرکز خوبی داشته و در کار دفاع و حمله خوب باشد می تواند پیروز باشد. باید کنترل خوبی در جریان بازی داشته باشیم. فکر می کنم بازی خوبی از سوی هر دو تیم شود.

سرمربی پرسپولیس درباره شرایط استقلال تاکید کرد: استقلال تیمی خوب و برای من قابل احترام است. به هر حال امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم. در دربی فردا کسب پیروزی و گرفتن سه امتیاز اولین هدف ما خواهد بود.

گل محمدی در پاسخ به سئوالی درباره آخرین شرایط عیسی آل کثیر برای حضور در دربی شرح داد: شرایط او تغییری نکرده است و برایش آررزوی سلامتی دارم. شرایطی که برای او رخ داده را خودش می تواند مدیریت کند. این موضوع در اختیار باشگاه هم نیست. به هر حال عیسی به تیم کمک کرده است اما برایش اتفاقی رخ داده و پذیرفتن آن سخت بود. به نظرم خودش باید شرایط را مدیریت کند.

وی درباره انتخاب دروازه بان اول تیمش از بین حامد لک و احمد گوهری برای دیدار با استقلال گفت: نسبت به امتیازگیری از سال های قبل بهتر بودیم. همه بازیکنان برای ما مهم هستند. از اول فصل بازیکنان مسائل زیادی داشتند که همه با همه وجود کار و مسائل را تحمل کردند. کاری که باید انجام دهیم این است که انرژی مثبت به تیم بدهیم و بازیکنان را با انرژی به زمین بفرسیتم. هواداران هم هوشمندانه از تیم حمایت کردند که باعث شد مدیریت خیلی از مسائل از طریق هواداران انجام شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به برگزاری این مسابقه با حضور تماشاگران اظهار کرد: تصمیم خوبی گرفته شد که ما استقبال می کنیم. پرسپولیس بیشترین ضرر را از نبود هوادار کرد چون پر هوادارترین تیم ایران هستیم. شانس من، از زمانی که به پرسپولیس آمدم آمدم فقط در یکی، دو بازی تماشاگر حضور داشت. باید در بازی های شهرستان ها هم تماشاگر بیاید. در اروپا هم بازی ها با تماشاگر برگزار می شود.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر حساسیت به وجود آمده برای این دربی گفت: این بازی به خاطر شرایط جدول حساسیت بیش از میزان ای دارد و به برنده بازی در قهرمانی خیلی کمک می کند تا لیگ را هم با روحیه ادامه دهد.

سرمربی پرسپولیس در رابطه با احتمال پرداخت طلب بازیکنان و اعضای تیم قبل از دربی تاکید کرد: تا الان اتفاقی نیفتاده است. قول داده اند 10 درصد از قراردادها قبل از بازی پرداخت می شود.

سرمربی سرخپوشان مرکز در خصوص بازی رفت با استقلال و اینکه گفته می شد آن مسابقه کسل کننده بود، اظهار داشت: بازی رفت را حتما ببینید. بازی خوبی را داشتیم. این که گفتند دربی کسل کننده بود چنین چیزی نبود. از طرف ما بازی خوبی انجام شد. زور رسانه ای برخی تیم ها زیاد است و جو را به سمتی بردند که دربی کسل کننده بود اما تیم ما بازی خوبی را انجام داد.

وی افزود: احتیاط در دربی امری ناخواسته است چون حساسیت زیادی وجود دارد. هر دو تیم نمی خواهند بازنده باشند. شرایط جدول طوری است که تیم ما احتیاج زیادی به برد دارد اما استقلال مهره های هجومی خوبی دارد. مهم این است اول گل نخوریم و بعد برنده بازی باشیم. اگر با تعداد نفرات زیادی حمله کنیم و به حریف فرصت گل بدهیم خوب نیست.

گل محمدی در خصوص انتخاب مهدی سیدعلی برای قضاوت در دربی شرح داد: صحبت های زیادی درباره انتخاب او شنیده ام اما نمی خواهم درباره این موضوع صحبت کنم. بعد از بازی می شود صحبت کرد. الان نمی توانم نسبت به آقای سیدعلی قضاوت کنم. امیدوارم روز خوبی باشد.

سرمربی پرسپولیس در خاتمه راجع به عملکرد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: وارد چنین بحث هایی نشویم بهتر است. به هر حال همه بازی ها را می بینند و این که چه تصمیماتی می گیرند به خاطر جو حاکم بر فوتبال است. من نمی خواهم بیش تر از این درباره این موضوع صحبت کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 خرداد 1401 بروزرسانی: 12 خرداد 1401 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 2007

به "باید مقابل استقلال برنده بشویم، آل کثیر به دربی نمیرسد" امتیاز دهید

1 کاربر به "باید مقابل استقلال برنده بشویم، آل کثیر به دربی نمیرسد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید مقابل استقلال برنده بشویم، آل کثیر به دربی نمیرسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید