خلاصه بازی هوفنهایم 0 ، 2 بایرن مونیخ؛ بایرن روی دور پیروزی (تور آلمان)

به گزارش لیسو، بایرن مونیخ با دو گل جمال موسیالا و اریک چوپوموتینگ در نیمه اول کار هوفنهایم را تمام کرد و به سه امتیاز ارزشمند بازی دست یافت.

خلاصه بازی هوفنهایم 0 ، 2 بایرن مونیخ؛ بایرن روی دور پیروزی (تور آلمان)

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

بایرن مونیخ پس از پیروزی 5-0 هفته گذشته برابر فرایبورگ در بوندسلیگا و فزونی 5-2 در جام حذفی مقابل آگزبورگ، در برترین شرایط به بازی مقابل هوفنهایم رسیده بود. بایرن با 19 امتیاز و چهار امتیاز اختلاف نسبت به یونیون برلین صدرنشین، در رده دوم قرار داشت و هوفنهایم نیز با 17 امتیاز در رده چهارم بود.

بایرن خیلی زود و در دقیقه 4 می توانست به گل برسد، ولی شوت سرژ گنابری را باومان، گلر هوفنهایم، مهار کرد. چند دقیقه بعد روی همکاری گنابری و موسیالا، بایرن شانس دیگری برای گلزنی داشت، ولی این بار هم ضربه گنابری راهی به دروازه پیدا نکرد.

بایرن که تیم برتر میدان بود، در دقیقه 17 به گل رسید. روی یک ارسال کرنر، لئون گورتزکا با ضربه سر توپ را به جمال موسیالا رسید تا ستاره جوان بایرن با یک بغل پا توپ را به طاق دروازه هوفنهایم بچسباند.

هوفنهایم خیلی زود واکنش نشان داد، ولی ضربه مهاجم این تیم را اولریش با پا راهی کرنر کرد. بایرن در دقیقه 21 تا یکقدمی زدن گل دوم هم پیش رفت، اما گورتزکا که با پاس اریک چوپوموتینگ صاحب بخت گلزنی خوبی شده بود، ضربه اش را جایی زد که گلر هوفنهایم بود.

بایرن پس از اینکه چند شانس خوب دیگر را از دست داد، بالاخره در دقیقه 37 به گل دوم رسید و زننده گل هم چوپوموتینگ بود. او پاس عرضی گنابری از سمت راست را با یک ضربه دقیق به تور دروازه چسباند تا بایرن 2-0 پیش بیفتد. نیمه اول با فزونی دو گله بایرن به اتمام رسید.

بایرن نیمه دوم را هم خوب و مسلط آغاز کرد و اجازه نمی داد میزبان شانس جدی گلزنی خلق کند. بازیکنان بایرن با پاسکاری های زیاد و پرس از بالا اجازه نمی دادند هافبک های هوفنهایم فضا های خالی را پیدا نمایند. در دقیقه 67 بازی اوپامکانو ارسال از راست دابور را در حالی که از اولریش هم گذشته بود، در دهانه دروازه به کرنر فرستاد و اگر دخالت او نبود مهاجم هوفنهایم کار را تمام می کرد.

در دقیقه 72 شوت سابیتزر را گلر هوفنهایم با پا برگشت داد تا بایرن به گل سوم نرسد. بایرن در دقایق پایانی به وسیله سادیو مانه دو شانس عالی گلزنی را از دست داد تا در نهایت با همان دو گل نیمه اول برنده بازی گردد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 1 آبان 1401 بروزرسانی: 1 آبان 1401 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 2110

به "خلاصه بازی هوفنهایم 0 ، 2 بایرن مونیخ؛ بایرن روی دور پیروزی (تور آلمان)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلاصه بازی هوفنهایم 0 ، 2 بایرن مونیخ؛ بایرن روی دور پیروزی (تور آلمان)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید