درخشان: بین بازیکنان با تجربه و جوان پرسپولیس فاصله زیادی وجود دارد، تیم دستپاچه بود

به گزارش لیسو، سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس بعد از دریافت دو گل از آلومینیوم خیلی فشار آورد اما با دستپاچگی و عجله نتوانست از موقعیت هایش استقاده کند.

درخشان: بین بازیکنان با تجربه و جوان پرسپولیس فاصله زیادی وجود دارد، تیم دستپاچه بود

حمید درخشان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شکست 2 بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک گفت: پرسپولیس بعد از گل هایی که دریافت کرد دستپاچه ادامه داد تا به گل برسد ولی پیروز نبود. پرسپولیس عجولانه بازی می کرد و تمرکز لازم را نداشت. پرسپولیس روی دو ضربه ایستگاهی گل خورد و این نشان داد که بین بازیکنان با تجربه و جوان این تیم فاصله زیادی وجود دارد. در یک تیم نباید بین جوان ها و بازیکنان اصلی اینقدر فاصله و تفاوت وجود داشته باشد. بازیکنان جوان پرسپولیس باید بیشتر تلاش کنند تا وقتی فرصتی برای بازی کردن به دست می آید، به نحو احسن از این موقعیت استفاده و ثابت کنند که بدون دلیل در پرسپولیس حضور ندارند.

وی با بیان اینکه دریافت دو گل مشابه از روی ضربه ایستگاهی اصلا خوب نیست گفت: پرسپولیس بعد از دریافت دو گل خیلی فشار آورد ولی با دستپاچگی و عجله نتوانست از موقعیت هایش استقاده کند و بازی پر اشتباهی را ارائه داد. روی دو ضربه ایستگاهی و با ضربه سر گل خوردیم. وقتی از یک ناحیه دو گل به یک شکل دریافت می شود، نشان دهنده این است که مدافعان میانی در انجام وظایف شان ناتوان بوده اند.

سرمربی پیشین پرسپولیس درباره اینکه آیا با امتیازاتی که از دست داده شده کار این تیم برای قهرمانی سخت نمی شود، شرح داد: هرچه رو به جلو برویم امتیاز دریافت از تیم ها سخت تر می شود مخصوصاً در دور برگشت که کار خیلی سخت تر می شود. پرسپولیس برای اینکه عقب نماند باید در چند بازی باقی مانده تا نیم فصل پیروز شود تا بتواند در نیم فصل دوم حرف از قهرمانی بزند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1415

به "درخشان: بین بازیکنان با تجربه و جوان پرسپولیس فاصله زیادی وجود دارد، تیم دستپاچه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشان: بین بازیکنان با تجربه و جوان پرسپولیس فاصله زیادی وجود دارد، تیم دستپاچه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید