لیگ قهرمانان آسیا، ملاقات پرسپولیس و النصر به وقت های اضافه کشیده شد

به گزارش لیسو، ملاقات دو تیم فوتبال پرسپولیس و النصر در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در 90 دقیقه برنده نداشت و کار دو تیم به وقت های اضافه کشیده شد.

لیگ قهرمانان آسیا، ملاقات پرسپولیس و النصر به وقت های اضافه کشیده شد

برای سفر با هزینه ی تور پوکت همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

به گزارش خبرنگاران، تیم های فوتبال پرسپولیس و النصر عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 18:30 امروز (شنبه) در استادیوم جاسم بن حمد دوحه به مصاف یکدیگر رفتند که کوشش دو تیم در طول 90 دقیقه نتیجه ای نداشت و دو تیم به تساوی یک - یک دست یافتند تا کار به دو وقت اضافه 15 دقیقه ای کشیده گردد.

ابتدا عبدالرزاق حمدالله در دقیقه 36 با یک ضربه پنالتی تیم النصر را پیش انداخت، اما در دقایق پایانی این نیمه مهدی عبدی با یک ضربه سر در دقیقه 42 کار را به تساوی کشاند.

ترکیب پرسپولیس ایران: حامد لک، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی زادگان، سیامک نعمتی، سعید آقایی، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، بشار رسن، احسان پهلوان، وحید امیری و مهدی عبدی.

ترکیب النصر عربستان: براد جونز، سلطان الغنام (70-عسامه خلف)، عبدالله مادو، عبدالله الخیبری (89 - مختار علی)، مایکون پریرا، عبدالمجید الصلیهم، گونسالو مارتینس، عوض خمیس، عبدالفتاح عسیری، خالغنام (46-ایمن یحیی) و عبدالرزاق حمدالله.

داور: محمد تقی الجعفری از کشور سنگاپور

نیمه اول

دقیقه 12: حرکت تمرین شده بازیکنان النصر روی ضربه کرنر اولین موقعیت بازی را برای این تیم به وجود آورد که ضربه بازیکن عربستانی پس از برخورد به مدافعان سرخپوش برگشت داده شد.

دقیقه 18: شوت از راه دور بشار رسن از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 22: حملات پی در پی بازیکنان پرسپولیس و ارسال های متعدد این تیم را مدافعان النصری یکی پس از دیگری از داخل محوطه جریمه دور کردند.

دقیقه 26: نفوذ هماهنگ بازیکنان پرسپولیس از جناح چپ و پاس در عرض وحید امیری را عبدی با بی دقتی از دست داد.

دقیقه 31: بشار رسن با یک حرکت انفرادی چند بازیکن حریف را از پیش رو برداشت، اما مهدی عبدی بار دیگر نتوانست از پاس خوب این بازیکن استفاده کند و شوتش راهی اوت شد.

دقیقه 35: بی احتیاطی بشار رسن در داخل محوطه جریمه و خطای او روی بازیکن النصر را داور سنگاپوری بازی پنالتی تشخیص داد تا تیم عربستانی روی بی دقتی بازیکنان پرسپولیس صاحب یک ضربه پنالتی گردد.

دقیقه 36: عبدالرزاق حمدالله با یک ضربه چیپ دروازه پرسپولیس را از روی نقطه پنالتی باز کرد.

دقیقه 36: شجاع خلیل زاده به دلیل اعتراض به داور اولین کارت زرد بازی را دریافت کرد.

دقیقه 38: ضربه سر مهدی عبدی روی کرنر ارسالی نوراللهی به شکلی خطرناک از کنار دروازه النصر به بیرون رفت.

دقیقه 42: توپ ربایی و زیرکی وحید امیری در یک سوم دفاعی تیم النصر توپ را به بشار رسن رساند و سانتر دقیق این بازیکن را مهدی عبدی به زیبایی و با یک ضربه سر فوق العاده به گل تساوی سرخپوشان تبدیل کرد.

نیمه دوم

دقیقه 47: ضربه ایستگاهی فوق العاده خطرناک عبدالرزاق حمدالله به تیر دروازه پرسپولیس برخورد کرد.

دقیقه 49: عبدالمجید الصلیهم از داور بازی به دلیل خطا روی بشار رسن کارت زرد گرفت.

دقیقه 58: شوت از راه دور احمد نوراللهی نیز از پشت محوطه جریمه با اختلاف از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 59: نفوذ هماهنگ بازیکنان پرسپولیس از جناح چپ و سانتر احمد نورالهی روی پای بشار رسن نشست که ضربه زیبای این بازیکن به پای مدافعان عربستانی برخورد کرد و این موقعیت خوب سرخپوشان از دست رفت.

دقیقه 70: نفوذ بازیکنان النصری را مدافعان پرسپولیس به خوبی دور کردند.

دقیقه 73: کنترل خوب عبدالرزاق حمدالله روی خط محوطه جریمه پرسپولیس و چرخش و شوت این بازیکن به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 75: ارسال گونسالو مارتینس از روی ضربه ایستگاهی را حمدالله بار دیگر با یک ضربه سر دروازه حامد لک را تهدید کرد.

دقیقه 78: عبدالله مادو از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 79: حمله همه جانبه بازیکنان پرسپولیس را مدافعان النصری به شکلی خطرناک دور کردند و این حمله سرخپوشان هم راه به جای نبرد.

دقیقه 83: بازهم حمدالله مهاجم مراکشی تیم النصر دروازه حامد لک را تهدید کرد و این بار با یک شوت فنی قصد باز کردن دروازه پرسپولیس را داشت که ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 84: احسان پهلوان به دلیل خطای خطرناک روی بازیکن النصر کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 1+90: وحید امیری از داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه 3+90: پاس رو به جلو خطرناک سیامک نعمتی را مدافعان النصر دور کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1202

به "لیگ قهرمانان آسیا، ملاقات پرسپولیس و النصر به وقت های اضافه کشیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ قهرمانان آسیا، ملاقات پرسپولیس و النصر به وقت های اضافه کشیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید