پوشش زنده، درویش: آرای کمیته انضباطی تعجب برانگیز است، مستندات بازی با تراکتور را به فیفا می بریم

به گزارش لیسو، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص رای کمیته انضباطی درباره بازی تراکتور - پرسپولیس حرف زد.

پوشش زنده، درویش: آرای کمیته انضباطی تعجب برانگیز است، مستندات بازی با تراکتور را به فیفا می بریم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، رضا درویش در خصوص اعتراض باشگاه پرسپولیس به رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص بازی با تراکتور به شبکه خبر گفت: آرای کمیته در چند ماه گذشته واقعا سوال برانگیز و تعجب برانگیز است، چرا که گزارش ناظر و داور بازی هست و مردم هم صحنه ها را از تلویزیون دیده اند. چطور می شود که سه هفته با تاخیر رای صادر می کنند و ثانیا اینکه ما که هواداری آنجا نداشتیم که این رای برایمان صادر می شود. هواداران ما در دیدار خانگی برای چه باید محروم شوند؟ برای همدردی با هواداران تراکتور؟ مگر چنین چیزی می شود.

او ادامه داد: یک سال قبل هم چنین اتفاق مشابهی افتاد و در دیدار با سپاهان شیشه اتوبوس ما را شکستند و پرسپولیس از بازی خانگی محروم شدیم. فکر می کنم در ظاهر با این رویه به نتیجه ای نمی رسیم و برای اینکه هواداران مان را از حقوق شان محروم نکنیم، با مستنداتی که داریم این پرونده را به فیفا می بریم.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه ابتدا به استیناف ببرید، بعد از آن به فیفا برسید، گفت: آنچه که مشخص است اینکه آرای این دو نهاد زیاد با هم متفاوت نیست.

درویش در خصوص قرارداد یحیی گل محمدی و بازیکنان نو گفت: او با تیم قرارداد دارد و ادامه همکاری هم غیر قابل اجتناب است، اما در خصوص بازیکنان نیز در شرف مذاکره با یکی دو نفر هستیم و وقتی نهایی شد، اعلام می کنیم. به هواداران قول می دهیم تیمی در حد شان و نام پرسپولیس ببندیم و قهرمانی های گذشته را تکرار کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 تیر 1401 بروزرسانی: 23 تیر 1401 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 2046

به "پوشش زنده، درویش: آرای کمیته انضباطی تعجب برانگیز است، مستندات بازی با تراکتور را به فیفا می بریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوشش زنده، درویش: آرای کمیته انضباطی تعجب برانگیز است، مستندات بازی با تراکتور را به فیفا می بریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید