یک توضیح درباره موش های درختی خیابان طالقانی

به گزارش لیسو، مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از اجرای طرح ضربتی مقابله با موش در پاییز سال جاری خبر داد و گفت: پس از اجرای این طرح تماس های شهروندی با سامانه 1888 درباره موش 12 درصد کاهش یافت.

یک توضیح درباره موش های درختی خیابان طالقانی

به گزارش ایسنا، قدرت اله محمدی با اشاره به فیلم منتشر شده در شبکه های اجتماعی درباره حرکت موش های شهری بر روی درختان گفت: این فیلم به سال 1398 مربوط می شود زمانی که تعداد موش ها به دلیل استفاده از سم بی کیفیت افزایش یافته و توزیع سم و اقدامات مقابله با موش ها کم اثر شده بود.

وی ادامه داد: با تحقیقات و آزمایشات اجرا شده برروی چندین نمونه سم در سال 1400، سم موثر خریداری شده است که با وجود کاهش مصرف تا 60 درصد، اثر گذاری بسیار بالایی هم دارد.

محمدی با اشاره به اجرای طرح ضربتی مقابله با موش در پاییز سال جاری گفت: از 22 آبان تا 6 آذرماه سال جاری طرحی در منطقه ها 22 گانه برای کاهش جمعیت موش های شهری اجرا شد که طی آن 12 درصد از پیام های شهروندان به 1888 در خصوص موش کاهش یافت.

وی تاکید کرد: در این طرح ضربتی بیش از 3800 کانون وفور موش شناسایی و نزدیک به 4000 منفذ با مصالح مقاوم بهسازی شده است. همچنین بیش از 1200 تله چسبی و 190 کیلوگرم سم شیمیایی موثر و سازگار با محیط زیست شهری توزیع شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 25 بهمن 1400 بروزرسانی: 25 بهمن 1400 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1912

به "یک توضیح درباره موش های درختی خیابان طالقانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک توضیح درباره موش های درختی خیابان طالقانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید