ابهام در ترکیب استقلال برای دربی

به گزارش لیسو، مهم ترین ابهام ترکیب استقلال، به مدافعان این تیم برمی شود. هنوز معلوم نیست مجیدی تیمش را با سیستم مورد علاقه اش یعنی استفاده از سه دفاع به مصاف پرسپولیس خواهد فرستاد یا اینکه تصمیم می گیرد با 4 دفاع در دربی بازی کند. هر کدام از این دو آرایش دفاعی که باشد، معلوم نیست رافائل سیوا در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت یا روزبه چشمی.

ابهام در ترکیب استقلال برای دربی

اگر محمد دانشگر شرایط بازی در دربی را داشته باشد - که احتمالش خیلی زیاد است - این احتمال وجود دارد که او در کنار سیلوا و عارف غلامی سه مدافع مرکزی استقلال برای این بازی باشند. البته ممکن است مجیدی به خاطر حساسیت دربی، از روزبه چشمی در ترکیب اصلی تیمش استفاده کند.

غفوری یا حردانی؟ از وقتی که حردانی به استقلال پیوسته او گزینه اصلی مجیدی برای بازی به عنوان مدافع هافبک راست بوده و وریا غفوری به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شده و البته که با ورودش به میدان، بازیکن تاثیرگذاری نشان داده است. تجربه غفوری به مراتب بیشتر از صالح حردانی جوان است و سابقه گلزنی او در دربی و انگیزه بالای این بازیکن برای بازی با پرسپولیس می تواند او را به ترکیب اصلی تیمش برساند. اما شاید مجیدی به مواردی فکر کند که بخواهد با استناد به آن از حردانی در ترکیب اصلی استفاده کند منتهی به نظر می رسد شانس کاپیتان استقلال برای بازی جلوی پرسپولیس بیشتر از رقیب جوانش باشد.

عزیزبک آمانوف یا نیک نفس؟ آمانوف از زمانی که به استقلال پیوسته بازیکن بسیار باکیفیتی نشان داده که به خوبی می تواند در بخش هجومی به تیمش یاری کند منتهی او قابلیت های دفاعی نیک نفس را ندارد و باید دید مجیدی در کنار مهدی پور، از کدام از این دو نفر استفاده خواهد نمود.

فوتبالی

منبع: فرارو
انتشار: 25 خرداد 1401 بروزرسانی: 25 خرداد 1401 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 2021

به "ابهام در ترکیب استقلال برای دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابهام در ترکیب استقلال برای دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید