باشگاه پرسپولیس: امثال همایون بهزادی فراموش نمی شوند، سنجیده تر صحبت کنید

به گزارش لیسو، باشگاه پرسپولیس در واکنش به اتفاقات اخیر رخ داده درباره برخی بازیکنان قدیمی تیم فوتبال این باشگاه، بیانیه ای صادر کرد.

باشگاه پرسپولیس: امثال همایون بهزادی فراموش نمی شوند، سنجیده تر صحبت کنید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی برخی اتهام زنی ها و ادعاهای عجیب درباره چند بازیکن قدیمی و اسطوره ای پرسپولیس، باشگاه بیانیه ای بدین شرح صادر کرده است:

به میان این بازی کشیده شده ایم بدون آنکه اراده ای در آن داشته باشیم. یک برنامه تلویزیونی در یک اقدام نسنجیده، صحبت هایی را علیه یکی از خادمان قدیمی فوتبال ایران روی آنتن می برد و سپس گروهی از هواداران تیم رقیب اقدام به اعتراض در فضای مجازی می کنند. آن وقت تعدادی از پیشکسوتان محترم اقدام به متهم کردن اسطوره های پرسپولیس می کنند، درحالی که روح آنها از این دعوا بی خبر است.

ما پیگیر و قائل به حضور در این بازی نبوده ایم؛ مشی مان هم تعیین است. ما احترام می گذاریم. به هرکسی که در این کشور خشتی را روی خشت گذاشته و باعث پیشرفت و بهبود شرایط فوتبال ایران شده است، اما سوال اینجاست که چرا پیشکسوتان محترم و بازیکنان بزرگ سابق فوتبال ایران که به اردوگاه رقیب تعلق دارند، احترام پیشکسوت ترهای خود را حفظ نکرده و علیه آنها الفاظی چنین سخیف و زشت را به زبان آورده و جامعه هواداری ما را آزرده کرده اند؟

کاش کمی مسئول تر و سنجیده تر صحبت کنیم. امثال همایون بهزادی در فوتبال ایران هرگز فراموش نمی شوند و جایگاهی رفیع در دل مردم و خاطرات این ملت دارند. آنها تا ابد سرطلایی و پاطلایی باقی خواهند ماند؛ حتی اگر دیگران قصد کنند جوهر سیاه روی کارنامه خوش رنگ آنها بپاشند.

آنها افسانه و تندیس های تاریخی ما هستند. چهره هایی که در طول زمان جوان تر و زیباتر هم می شوند و بی اعتبار کردن شان خیال خام است. به یک دلیل مهم؛ عشقی که مردم به پرسپولیس و بنیانگذاران و ستارگان تاریخش دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 896

به "باشگاه پرسپولیس: امثال همایون بهزادی فراموش نمی شوند، سنجیده تر صحبت کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: امثال همایون بهزادی فراموش نمی شوند، سنجیده تر صحبت کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید