بزرگراه یادگار امام(ره) به میدان فتح می رسد

به گزارش لیسو، باتوجه به مطالبات مردمی و در راستای حل مشکل ترافیکی پهنه غربی تهران، عملیات اجرایی پروژه اتصال بزرگراه یادگار امام(ره) به میدان فتح با تاکید مدیریت ارشد شهری و پیگیرهای مجموعه شهری در منطقه9 با سرعت در حال اجراست.

بزرگراه یادگار امام(ره) به میدان فتح می رسد

خبرنگاران - رضانیکنام : شهردارمنطقه9 به همراه مدیران شهری ضمن بازدید از پروژه ادامه شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره)، درجریان روند عملیات اجرایی این پروژه در غرب مرکز نهاده شد.

سیدمحمدرحیم مرتضوی در حاشیه بازدید میدانی از پروژه ادامه شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره) گفت: با توجه به اینکه پروژه شاخه غربی یادگار امام(ره) از پروژه های اولویت دار شهرداری تهران است، طرح اتصال بزرگراه یادگار امام(ره) به میدان فتح که یک پروژه بزرگراهی به طول 2 کیلومتر با مجموعه ای از تقاطع های غیرهمسطح است با جدیت دنبال می گردد و با اجرای آن خیابان هرمزان به غرب میدان فتح متصل می سازد.

وی تاکیدکرد: درشرایطی که پهنه غربی شهر تهران فاقد بزرگراه پیوسته شمالی- جنوبی است، ضرورت دارد تا ساخت شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره) به سمت میدان فتح اجرا و این مسیر بزرگراهی از بن بست فعلی خارج گردد.

شهردار منطقه 9 در سرانجام ابراز امیدواری کرد که با بهره برداری نهایی در آینده ای نه چندان دور از پروژه مذکور، شاهد کاهش بار ترافیکی غرب کلانشهر تهران و تسهیل تردد شهروندان و در نهایت تامین رضایت آنها شویم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 خرداد 1402 بروزرسانی: 22 خرداد 1402 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 2210

به "بزرگراه یادگار امام(ره) به میدان فتح می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگراه یادگار امام(ره) به میدان فتح می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید