تندیس های نهمین جشنواره فرهنگی هنری تجلیل از کارگر ایرانی در داخل کشور ساخته می گردد؟

به گزارش لیسو، یکی از هنرمندان منبت کار کشورمان تندیس های نهمین جشنواره فرهنگی هنری تجلیل از کارگر ایرانی را می سازد.

تندیس های نهمین جشنواره فرهنگی هنری تجلیل از کارگر ایرانی در داخل کشور ساخته می گردد؟

به گزارش خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی لیسو، در اسفند ماه امسال و در آستانه برگزاری جشنواره فیلم فجر روش تهیه تندیس های این جشنواره با نقد بعضی از فعالان و مدیران حوزه صنایع دستی کشور همراه شد و این در صورتی بود که صنایع دستی کشورمان از ابتدا تا به امروز بار ها و بار ها اثبات نموده است که می تواند در بسیاری از موارد کشور را به خودکفایی نزدیک کند.

امروز که در آستانه برگزاری نهمین جشنواره فرهنگی هنری تجلیل از کارگر ایرانی نهاده شده ایم، محمد انشایی، معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران در مصاحبه با خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی لیسو، از ساخت تندیس های این جشنواره به دست یک هنرمند صنایع دستی کشورمان اطلاع داد و اظهار کرد:ساخت تندیس های نهمین جشنواره فرهنگی هنری تجلیل از کارگر ایرانی برعهده محسن الله مرادی، یکی از هنرمندان منبت کار کشورمان نهاده شد.

وی اضافه کرد: اختتامیه نهمین جشنواره تجلیل از کارگر ایرانی در ساعت 15 روز دهم اردیبهشت ماه امسال برگزار می گردد. مسابقه این جشنواره بین گروه های مختلفی، چون هنرمندان حوزه تجسمی، هنرمندان حوزه صنایع دستی، اهالی قلم و فعالان حوزه کار و کارآفرینی برگزار می گردد. در کنار برگزاری مراسم اختتامیه نهمین جشنواره تجلیل از کارگر ایرانی نمایشگاه جانبی با حضور هنرمندان صنایع دستی به صورت ورک شاپ در فرهنگسرای شفق برگزار می گردد.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: نهمین جشنواره تجلیل از کارگر ایرانی با همکاری معاونت صنایع دستی استان تهران، سازمان فرهنگی هنری شهرداری منطقه 9، فرهنگسرای کار، فرهنگسرای شفق وخانه کارگر برگزار می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 195

به "تندیس های نهمین جشنواره فرهنگی هنری تجلیل از کارگر ایرانی در داخل کشور ساخته می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تندیس های نهمین جشنواره فرهنگی هنری تجلیل از کارگر ایرانی در داخل کشور ساخته می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید