مراسم تجلیل از مدال آوران آسیایی همدان برگزار می گردد

رسول منعم در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به برنامه ریزی برای برگزاری مراسم تجلیل از مدال آسیایی همدان گفت: در مسابقات آسیایی جاکارتا ورزشکاران همدانی 7 مدال رنگارنگ شامل یک مدال طلا، 4 نقره و 2 برنز کسب کردند و سهم پررنگی در صندلی ایران در رده بندی مدالی این مسابقات داشتند.

مراسم تجلیل از مدال آوران آسیایی همدان برگزار می گردد

وی اضافه کرد: طلای ورزش همدان در این مسابقات را حمید میرزایی پارسا در رشته کبدی به دست آورد و فرود ظفری ورزشکار نهاوندی در رشته ووشو یکی از 4 نقره ورزش همدان در جاکارتا را کسب کرد.

منعم اضافه کرد: مریم امیدی پارسا 2 مدال نقره در روئینگ 4 نفره و 2 نفره و مریم کرمی نیز یک مدال نقره در روئینگ 4 نفره و یک مدال برنز در روئینگ 2 نفره کسب کردند و مه لقا جام بزرگ نیز موفق به کسب مدال برنز در رشته تیراندازی، ماده تفنگ 3 وضعیت شد .

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به جوایز مدال آوران گفت: برای مدال طلا 10 میلیون تومان، مدال نقره 7 میلیون تومان و مدال برنز 5 میلیون تومان در نظر گرفته ایم.

منعم بابیان اینکه با چند اسپانسر هم صحبت نموده ایم تا بتوانیم جوایز نقدی بیشتری را به مدال آوران پرداخت کنیم، گفت: همچنین از تمامی ورزشکاران، مربیان و داوران همدانی حاضر در مسابقات آسیایی نیز با مبالغ مالی مناسب تقدیر خواهیم کرد.

وی با اشاره به دعوت از مسئولان استانی برای حضور در این مراسم اعلام کرد: این مراسم با حضور استاندار و سایر مسئولان استان برگزار خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان مطرح کرد: کوشش می کنیم نفراتی از وزارت ورزش و جوانان نیز در این مراسم حضور پیدا نمایند.

لازم به ذکر است؛ مراسم تجلیل از مدال آوران، قهرمانان، مربیان و داوران همدانی حاضر در مسابقات آسیایی جاکارتا روز پنج شنبه 5 مهرماه در همدان برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 30 دی 1397 شناسه مطلب: 58

به "مراسم تجلیل از مدال آوران آسیایی همدان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم تجلیل از مدال آوران آسیایی همدان برگزار می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید