واکنش احسان علیخانی به خودکشی رضا

به گزارش لیسو، پسر جوانی که چند سال قبل به عنوان کودک کار مهمان برنامه ماه عسل شد و با جمله ای دردناک توجه مخاطبان را به خود جلب کرد به زندگی خودش پایان داد.

واکنش احسان علیخانی به خودکشی رضا

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، روزنامه جوان نوشت: روز دوشنبه خبر خودکشی رضا فیوجی 20 ساله که قبلاً از بچه ها کار بود منتشر شد. رضا هفت سال قبل و در حالی که کودکی 13 ساله بود در برنامه ماه عسل حاضر شد و جمله ای ساده و بی تکلف بر زبان راند که اشک خیلی از مخاطبان را جاری کرد. وقتی احسان علیخانی از او سؤال کرد که چه آرزویی داری؟ گفت: من هیچ آرزویی ندارم، چون وقت نکردم بهش فکر کنم، چون تا شب سر کار بودم، اصلاً نتونستم بهش فکر کنم.

مرگ غم انگیز رضا واکنش های بسیاری را در شبکه های اجتماعی به همراه داشته است. آن گونه که مطرح شده او یکبار خودکشی ناکام داشته اما این بار و در حالی که وارد زندگی مشترک شده بود مرگی خودخواسته را رقم زد. درباره علت اصلی مرگ وی و انگیزه ای که رضا را وادار به این کار کرده هنوز گزارش رسمی منتشر نشده است اما اعلام شده به دلیل مسائل ناشی از ازدواج و تهیه مسکن دست به این رفتار پرخطر زده است.

احسان علیخانی در واکنش به این اتفاق در صفحه اینستاگرامش نوشته است: درد اینجاست که درد را نمی توان به کسی حالی کرد! خبری شوکه کننده و این میزان سنگین برای همه ما که او را دیده بودیم و از دلش خبر داشتیم. رضا جمله معروف آرزویی ندارم، چون وقت نکردم بهش فکر کنم را در برنامه گفت. همه دیدند و آن روز، تعداد زیادی پیگیر یاری و یاری او و امثال او شدند و رضا را پیدا کردند. چند روز بعدش، مهمان ویژه برنامه عید فطر شد و گفت آرزو دارم از محله شوش برویم. مهدی رحمتی و حنیف عمران زاده با مردانگی، فراهم کردن خانه جدید را تقبل و خانه ای برای رضا و خانواده اش رهن کردند. اینکه چرا بعد از حدود یک سال با شکایت اهالی محل مجبور به ترک آن خانه شدند بماند که دردی بزرگ تر است! دوستان و رفقای عزیز و دلسوز! بچه هایی شبیه رضا بسیارند، قدمی بردارید!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1391

به "واکنش احسان علیخانی به خودکشی رضا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش احسان علیخانی به خودکشی رضا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید