4 نکته کارآمد برای افزایش بهره وری در محل کار

به گزارش لیسو، موفقیت بیشتر در محل کار نیازمند این است که با مدیریت زمان، بهره وری خود را در کار بالاتر ببریم.

4 نکته کارآمد برای افزایش بهره وری در محل کار

به گزارش خبرنگار ، آیا تا به حال در محل کار خود به این خاطر که کاری را تمام نمی کنید، از خودتان شکایت نموده اید؟

این یک واقعیت است که 75 درصد از اوقات، در هر محیط کاری حواس پرتی، میان کار پریدن و تماس تلفنی اتفاق می افتد، اما وظیفه شما در کار این است که با استفاده از مدیریت زمان مناسب و انجام کار ها با ایجاد انگیزه در دفتر، زمان زیادی را برای خود ایجاد کنید.

انجام دادن کار های سخت در محل کار، شما را به سمت بهره وری بهتر و موفقیت بیشتر در هر شغلی سوق می دهد.

مدیریت زمان و کار سخت بدون وقفه

این واقعیت که شما می دانید در کارتان وقفه ای ایجاد نمی گردد، شما را قادر می سازد تا تمرکز بهتر و فراوری بیشتری داشته باشید.

به این ترتیب، اگر در خانه کار می کنید، باید تلفن خود را خاموش نگه دارید تا هیچ تماسی با شما گرفته نگردد، زیرا کار سخت بدون وقفه برای مدت طولانی یک روش فوق العاده قدرتمند برای افزایش بازده و کسب نتایج بسیار بهتر در محل کار است.

4 نکته کلیدی مدیریت زمان برای افزایش بهره وری

چهار تکنیک بسیار ساده برای انجام کار ها وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها بهره وری خود را دو برابر کنید، مهارت های مدیریت زمان خود را بهبود ببخشید و باعث شوید که نتایج خود را سرعت دهید.

زود بخوابید و زود بیدار شوید

وقتی بیدار می شوید و زود به محل کار می روید، می توانید معادل کار های یک روز کاری را انجام دهید. اگر از ساعت 5 صبح تا ساعت 8 صبح کار می کنید و سپس به دفتر می روید، به زودی در مدیریت زمان و وظایف اصلی خود عالی خواهید بود. انجام کار ها در محل کار یک پاداش برای شما خواهند بود، زیرا قبل از آن و در طول روز به موفقیت های زیادی رسیده اید.

قبل از هر کسی در محل کار باشید

با ترک زودهنگام خانه و ورود زود هنگام به محل کار، به ترافیک نمی خورید و علاوه بر این، از آنجا که کسی در آنجا صحبت نمی کند، می توانید بلافاصله آغاز به کار کنید.

این گونه می توانید ببینید که در همان یک ساعت، کار های کل روز را انجام می دهید.

وقتی همه برای ناهار رفتند، کار سخت را انجام دهید

هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید وقتی دیگران برای ناهار می فرایند، شما هم همراه آن ها بروید. هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید شما باید ناهار را روزانه از ساعت دوازده تا یک بخورید.

می توانید ناهار خود را قبل از ظهر یا ساعت یک بخورید. در هر دو مورد، با شلوغی افراد و تأخیری در ساعت ناهار روبرو نمی شوید و می توانید با سرعت کم غذا بخورید و به محل کار خود برگردید و بهره وری بیشتری داشته باشید.

یک ساعت دیرتر از بقیه از محل کار خارج شوید

بیشتر ماندن در محل کار یکی از بهترین راه ها برای پیشرفت سریع در شغل است، چراکه وقتی کسی داخل محل کار نباشد، شما می توانید بدون وقفه در کار خود، تمام مسئولیت های روز بعدتان را تعیین کنید، گزارش های خود را بنویسید و روز بعد را با جزئیات برنامه ریزی کنید.

نکته اصلی اینجاست که شما باید 60 تا 90 دقیقه از وقت خود را برای انجام کار های سخت بدون وقفه اختصاص دهید و به این ترتیب، درب را ببندید، تلفن همراه خود را خاموش کنید و یک ساعت بدون وقفه، فقط کار کنید.

این موارد، 4 روش بسیار ساده برای افزایش بهره وری با کمی کوشش در طول روز هستند. اگر حرف های مرا باور نمی کنید، خودتان، آن ها را امتحان کنید. اگر حواس پرتی خود را در محل کار کاهش دهید و متعهد شوید که بیشتر کار می کنید، می توانید خیلی سریع تر در کار خود پیشرفت کنید.

برگرفته از مقاله برایان تریسی

ترجمه از فاطمه میرزایی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1400 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1560

به "4 نکته کارآمد برای افزایش بهره وری در محل کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 نکته کارآمد برای افزایش بهره وری در محل کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید