6 تبهکار سینمایی که از قهرمان ها محبوب تر هستند!

به گزارش لیسو، با وجود اینکه تبهکار ها شخصیت های منفی در دنیای سینما هستند، اماگاهی محبوبیتی فراتر از قهرمان ها را به دست می آورند.

6 تبهکار سینمایی که از قهرمان ها محبوب تر هستند!

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار ، ما عموما به تعریف داستان ها می پردازیم تا از قهرمان ها حمایت کنیم و از تبهکار ها و نقش های منفی متنفر باشیم. اما برخی وقت ها این قاعده معکوس می گردد و گاهی تبهکار ها بیشتر از قهرمان ها جذاب و مشهور تر هستند.

یک فیلم قهرمانی خوب، یک تبهکار خوب هم می خواهد چرا که هر جدالی دو جهت خیر و شر خواهد داشت. هالیوود در سال های گذشته تعداد زیادی از این شخصیت ها را معرفی و به تصویر کشیده است که مخاطبان آن ها را به شصخیت خوب فیلم ها ترجیح داده اند.

تبهکار ها می توانند جذاب و پرهوادار باشند، همانطور که در فیلم سینمایی شوالیه تاریکی محصول 2008 شاهد بودیم و شخصیت جوکر به محبوبیتی به اندازه شخصیت بتمن و حتی فراتر از آن رسید. در ادامه دیگر شخصیت هایی که چنین سرنوشتی را تجربه نموده اند نیز مرور می کنیم.

برای نخستین بار در فیلم سینمایی مرد عنکبوتی 3 شاهد حضور شخصیت ونوم بودیم که بر ضد شخصیت مرد عنکبوتی بود. ونوم یک تبکهار شگفت انگیز است چرا که فقط می تواند به صورت انگل در بدن یک شخص دیگر زندگی کند. در فیلم مرد عنکبوتی این انگل (ونوم) بدن مرد عنکبوتی را به عنوان میزبان انتخاب می نماید و در سال 2018 این شخصیت فیلم اختصاصی خود را داشت که فروش خوبی را تجربه کرد و ساخت دومین قسمت آن نیز تایید شد.

مگنیتو یکی از معروف ترین ضد قهرمان ها و تبهکار ها در دنیای ابرقهرمانی مردان ایکس است. می دانیم که نفرت او از انسان ها از بد رفتاری هایی بوده است که در طی سال ها آن را متحمل شده است. علاوه بر این، شخصیت مگنتو توسط دو بازیگر بزرگ به نام های ایان مک کلن و مایکل فازبندر بازی شده و سخت است حتی کمی هم وسوسه نشویم که هوادار این شخصیت نباشیم.

فیلم سینمایی باشگاه مشت زنی بدون وجود شخصیت تایلر داردن با نقش آفرینی برد پیت نمیتوانست به قدری که الان هست معروف باشد. ابتدای فیلم باشگاه مشت زنی با شخصیت داردن آشنا می شویم. این کاراکتر در دنبال کردن قوانین انسانی مشکل دارد. با این حال که تمام اشتباهات او را می دانیم سخت است که درگیر این شخصیت نشویم.

یکی از دشمنان اصلی و سر سخت شخصیت بتمن و البته محبوب ترین آن ها جوکر است که در تمامی نسخه ها محبوبیت داشته است. این شخصیت توسط جک نیکلسون، هیث لجر و جرد لتو بازی شده است. اخیرا نیز واکین فینیکس این نقش را بازی نموده که مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

به نظر می رسد دلقک ها راه خود را به دل مخاطبان باز نموده اند. در حالی که افراد باشگاه بازندگان اسیر این شخصیت شده بودند، اما هنوز هم این شخصیت برای خیلی ها دوست داشتنی است. این موجود شیطانی که هر 27 سال یک بار ظاهر می گردد به خوبی توسط بیل اسکارسگراد بازی شد که حتی گفته می گردد پشت صحنه نیز بازیگران کودک فیلم را می ترسانده است.

شاید دور از ذهن باشد که شخصیت یک فرمانده آلمان نازی که کاملا بی رحم به تصویر کشیده شده محبوب باشد چرا که در فیلم هایی مثل فهرست شیندلر و دیکتاتور بزرگ شاهد دوست داشتنی بودن آن ها نبودیم. اما در فیلم سینمایی حرامزاده های لعنتی شخصیت هانس لاندا با نقش آفرینی کرستوف والتز که یک جایزه اسکار برای وی به ارمغان آورده است کاملا متفاوت است و گاهی دوست داشتنی می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 607

به "6 تبهکار سینمایی که از قهرمان ها محبوب تر هستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 تبهکار سینمایی که از قهرمان ها محبوب تر هستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید