افتتاح 3 کارگاه آموزش فنی و حرفه ای در بهبهان

به گزارش لیسو، خبرنگاران/خوزستان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهبهان از افتتاح سه کارگاه آموزش فنی و حرفه ای با اعتبار 530 میلیون تومان در بهبهان اطلاع داد.

افتتاح 3 کارگاه آموزش فنی و حرفه ای در بهبهان

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی زبان انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

فرشین پودنچی در گفت وگو با لیسو، اظهار کرد: در شهرستان بهبهان 4 مرکز فنی و حرفه ای وجود دارد که یک مرکز در سردشت زیدون فعال است و تعهد سالانه این مراکز، 50 هزار ساعت آموزش، یعنی معادل آموزش دادن به 100 تا 120 نفر است.

وی اضافه نمود: همچنین مرکز فنی و حرفه ای دو منظوره در منطقه منصوریه بهبهان وجود دارد. در این مرکز سالانه 150 تا 200 نفر آموزش می بینند. در شهر بهبهان نیز دو مرکز فعال وجود دارد که در این مراکز حدود 30 رشته وجود دارد و سالانه 500 تا 600 نفر در آن آموزش می بینند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهبهان ادامه داد: اخیرا به چهار مرکز موجود در بهبهان، سه کارگاه پرورش قارچ، عبابافی و سرویس و نگهداری لوازم خانگی اضافه شده است. برای راه اندازی کارگاه عبابافی 20 میلیون تومان، کارگاه پرورش قارچ 10 میلیون تومان و کارگاه لوازم خانگی 500 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شد.

پودنچی در سرانجام گفت: سالانه هزار و 500 نفر در این مراکز آموزش داده می شوند. علاوه بر آموزش هایی که در مراکز اصلی فنی و حرفه ای داده می گردد، سال گذشته هزار و 200 دانش آموز، 300 دانشجو، 500 سرباز، 250 زندانی، 300 نفر از روستاییان و عشایر و 100 نفر از صنایع، آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای را دریافت کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 736

به "افتتاح 3 کارگاه آموزش فنی و حرفه ای در بهبهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح 3 کارگاه آموزش فنی و حرفه ای در بهبهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید