بازگشایی سالن اصلی تئاتر شهر تا 2 ماه دیگر

شهرام کرمی مدیرکل هنر های نمایشی گفت که بازسازی سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر تا 1 یا نهایتا 2 ماه دیگر به اتمام می رسد و این سالن مجددا مورد بهره برداری قرار می گیرد.

بازگشایی سالن اصلی تئاتر شهر تا 2 ماه دیگر

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، شهرام کرمی مدیرکل هنر های نمایشی درباره وضعیت بازسازی سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر که پیش از این از سوی سرپرست دفتر طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین مدیر مجموعه تئاتر شهر اعلام شده بود تا شهریورماه به اتمام می رسد، گفت: قرار بود سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر تا شهریور افتتاح گردد و ما هم برای این سالن در ایام ماه محرم و صفر پیش بینی اجرای نمایش داشتیم، ولی علیرغم 24 ساعته کار کردن تیم شرکت پیمانکار بازسازی، این امر میسر نشد.

وی اظهار کرد: دلیل تمام نشدن بحث تعمیر ماشینری و تعویض جایگاه های سالن تا زمان مشخص شده نیز به خاطر همزمانی این امر با فعالیت های عمرانی دیگر بود.

کرمی درباره خاتمه و زمان انتها تعمیرات سالن اصلی، تأکید کرد: این روند تا 1 یا 2 ماه دیگر به انتها می رسد و سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر مجددا مورد بهره برداری قرار می گیرد.

مدیرکل هنر های نمایشی در انتها با اشاره به اینکه جزییات روند تعمیر و بازسازی سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر از سوی سعید اسدی مدیر مجموعه اعلام می گردد، گفت: روند تعمیر و بازسازی سالن اصلی به خوبی پیش می رود و سطح کیفی آن رضایت بخش است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آبان 1398 بروزرسانی: 8 آبان 1398 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 420

به "بازگشایی سالن اصلی تئاتر شهر تا 2 ماه دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشایی سالن اصلی تئاتر شهر تا 2 ماه دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید