حرف آخر: جدیدترین نسل تکنولوژی آموزش در کنکور 1400

به گزارش لیسو، موسسه حرف آخر از سال 1390 و با این هدف که نسل جدیدی از آموزش را برای دانش آموزان کشور ارائه دهد و همچنین برای اینکه عدالت آموزشی برای همه دانش آموزان رعایت شود با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری تاسیس و شروع به کار کرد.

حرف آخر: جدیدترین نسل تکنولوژی آموزش در کنکور 1400

در بین موسسات کنکوری، موسسه حرف آخر بدلیل تفاوت هایی که در روش های آموزشی دارد و همچنین بدلیل استفاده از ابزار آموزشی منحصر به خود و استفاده از بهترین اساتید برای آموزش هر درس، بهترین منابع آموزشی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. دغدغه بیشتر خانواده ها برای کنکور دانش آموزشان معمولا در تشخیص و تهیه بهترین منابع برای آموزش و آماده سازی دانش آموزان می باشد که مطمینا با آشنایی بیشتر با روش های آموزشی و منابع حرف آخر ، والدین با خیال راحت و اطمینان کامل میتوانند موفقیت دانش آموزان خود را در کنکور تضمین کنند.

روش آموزش موسسه حرف آخر

سبک تدریس حرف آخر، روش جدیدی بنام شهودی سازی و استفاده از روش های جدیدی به نام الگو سازی و انیمیشن سازی می باشد که برای اولین بار در ایران و توسط موسسه حرف آخر اتفاق افتاده است. در این روش جدید، خط به خط کتاب های کلیه دروس دانش آموزان در قالب انیمیشن و بصورت کاملا طبقه بندی شده در قالب نقشه های راه و الگوهای مفهومی و تصویری آموزش داده میشود که در این روش بجای حفظ کردن مطالب کتاب که فقط موقتا در حافظه کوتاه مدت دانش آموز جای می گیرد مطالب بصورت کاملا مفهومی و با درک بالایی از مفاهیم در حافظه تصویری و بلند مدت دانش آموز تا مدت زمان زیادی حفظ می شود و به اصطلاح بجای اینکه فقط مدت کوتاهی در نیمکره راست مغز دانش آموز باقی بماند تا مدت زمان طولانی در نیمکره راست مغز دانش آموز تثبیت و حک می شود. برای مثال زیست شناسی حرف آخر تمامی مفاهیم کتاب درسی را با تمامی جزئیات بوسیله انیمیشن های علمی وارد ذهن دانش آموز می کند.

روش الگو و انیمیشن چه در دروس عمومی و چه در دروس تخصصی حرف آخر استفاده شده و دانش آموز به جای حفظ کردن مطالب تئوری و حفظ کردن فرمول ها یاد می گیرند که مفاهیم حفظی را با تصاویر و انیمیشن ها وارد مغز خود کرده و بجای حفظ کردن تعداد بالای فرمول ها، الگوهای مفهومی و تصویری را برای حل کردن مسائل از حافظه تصویری خود بازخوانی کرده و در کوتاهترین زمان ممکن به پاسخ درست سخت ترین تست ها برسند.

برنامه ریزی موسسه حرف آخر

از دیگر مزایای روش آموزشی حرف آخر، کوتاه تر شدن طول مدت آموزش از طریق الگوها و در نتیجه داشتن فرصت کافی برای تمرین و تکرار بیشتر و تسلط بر روی انواع مفاهیم و تست ها می باشد. هم چنین با برنامه جامع و سه ساله برای کنکور که برنامه هزارساعته یا چهار ماهه حرف آخر می باشد و توسط خود اساتید هر درس و با همکاری کادر مجرب برنامه ریزی حرف آخر بصورت تخصصی طراحی شده ،از سردرگمی و نداشتن برنامه برای کنکور راحت می شود.

تفاوت موسسه حرف آخر با سایر موسسات

فرق موسسه حرف آخر و سایر موسسات در روش آموزشی حرف آخر می باشد که استفاده از الگو و انیمیشن می باشد. دانش آموز بعد از یادگیری کامل یک الگو می تواند همه انواع سوالات مربوط به مبحث موردنظر را پاسخ دهد اما دانش آموزی که تکنیک یاد میگیرد فقط می تواند یک تیپ سوال را جواب دد در صورتیکه آزمون کنکور ممکن است هر سال در بردارنده تیپ های جدید و مختلفی از سوالات باشد که مطمینا با درک کامل یک الگو توانایی پاسخ به سوال خیلی بیشتر از زمانیست که یک تکنیک خاص فقط برای یک تیپ سوال یادگرفته شود و درنتیجه تعداد بالای فرمول ها و تکنیک ها نه تنها باعث تسلط نمیشود بلکه بیشتر موجب سردرگمی در هنگام مطالعه و مرور و مخصوصا سر جلسه آزمون می شود و حتما مدت زمان خیلی کوتاهتری نسبت به الگو در ذهن دانش آموز باقی می ماند و ممکن است تا زمان برگزاری آزمون کنکور بیشتر تکنیک ها و فرمول ها از ذهن دانش آموز پاک شود.

هم چنین مدت زمان یادگیری یک الگو برای یک مبحث خیلی کمتر از زمان لازم برای یادگیری چندین تکنیک می باشد و در نتیجه طول مدت آموزش هم چندین برابر کمتر خواهد بود.برای مثال درس عربی حرف آخر برای سه پایه کنکور فقط در مدت زمان 25 ساعت آموزش داده شده که دانش آموز حتی در کمتر از یک هفته هم میتواند با عربی حرف آخر، درس عربی را با قدرت تمام آموزش ببیند.

هدیه حرف آخر

5 روز با حرف آخر در موسسه کنکوری حرف آخر برای اولین بار آماده شد تا در دست دانش آموزان عزیز قرار بگیرد در پکیج پنج روز با حرف آخر همه دروس عمومی و اختصاصی آماده شده است که حدود 20 درصد سوالات کنکور را پوشش می دهد. این پکیج کاملا بصورت رایگان توزیع می شود.

محصولات ابتدایی و راهنمایی حرف آخر

خبرخوب موسسه حرف آخر، آماده شدن محصولات پایه های هفتم و هشتم و نهم حرف آخر برای دانش آموزان این پایه هاست که چون آموزش این منابع نیز توسط اساتید کنکوری حرف آخر انجام می شود مطمئنا بازدهی کامل در آموزش مفهومی و آماده شدن دانش آموزان برای تست زنی و همچنین کمک زیادی در انتخاب رشته دانش آموزان در ورود به پایه دهم خواهد کرد.

ثبت نام و تهیه منابع حرف آخر

دانش آموزان عزیز می توانید برای ثبت نام در طرح های موسسه حرف آخر از طریق وبسایت مرکزی حرف آخر و یا از طریق تماس با مشاورین ارشد حرف آخر اقدام کنید و همچنین از طریق فروشگاه حرف آخر برای مشاهده لیست قیمت محصولات حرف آخر و تهیه منابع اقدام نمایید.

امیدواریم که همه دانش آموزان عزیز با استفاده از آموزش های موسسه حرف آخر بتوانند به هدف دلخواه خود و دانشگاه و رشته مورد علاقه خود دست پیدا کنند ...

شماره تماس: 09100114333

آدرس وب سایت: harfakhar.shop

منبع: فرارو
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1319

به "حرف آخر: جدیدترین نسل تکنولوژی آموزش در کنکور 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف آخر: جدیدترین نسل تکنولوژی آموزش در کنکور 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید