حمید سجادی: تبعیضی بین استقلال و پرسپولیس قائل نشده ام

به گزارش لیسو، حمید سجادی می گوید هیات مدیره دو تیم استقلال و پرسپولیس مثل ساعت در حال اجرا کارشان هستند

حمید سجادی: تبعیضی بین استقلال و پرسپولیس قائل نشده ام

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، حمید سجادی در خصوص اظهارنظر بعضی مبنی بر اینکه وزیر ورزش و جوانان بین تیم های پرطرفدار مرکز، پرسپولیس و استقلال تبعیض قائل می گردد به خانه ملت گفت: بنده به هیچ وجه بین این دو تیم تبعیضی قائل نشده ام و از هر دو تیم حمایت می کنم. برای آنها به طور مساوی وقت می گذارم و در خدمتشان نیز هستم.

وی توضیح داد: مردم از نحوه حمایت ما از این دو تیم اطلاع ندارند چرا که ما هر روز در رابطه با این اقدامات اطلاع رسانی نمی کنیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: بنده با هیات مدیره هر دو تیم در ارتباط هستم و آنها نیز کارشان را همانند ساعت انجام می دهند ضمن اینکه می توانید از هر دو عزیز هم سرپرست تیم پرسپولیس و هم مدیرعامل تیم استقلال بپرسید که آیا هر زمان که به حمایت وزارت ورزش و جوانان احتیاج داشتند و برنامه ای مدنظرشان بود که باید در خدمتشان باشیم، این رخ داده است یا خیر.

وی یادآور شد: ما به وظیفه خود نسبت به آنچه در خصوص حمایت از تیم های پرسپولیس و استقلال برعهده داریم، عمل نموده ایم، اما نمی توانیم در امور اجرایی آنها دخالت کنیم و به خود این اجازه را نمی دهیم اما از هر دو تیم حمایت نموده و کمکشان می کنیم، این وظیفه ما است و منتی هم نداریم.

سجادی گفت: هم اکنون برطرف مشکل کالدرون و اتفاقاتی که در خصوص بسته بودن پنجره نقل و انتقال تیم وجود دارد، همه را حمایت می کنیم اما یکسری اقدامات احتیاج به اطلاع رسانی ندارد و خودشان می دانند که ما کارهایشان را انجام می دهیم.

وزیر ورزش و جوانان تاکید نمود: طرفداران پرسپولیس و استقلال اصلا نگران نباشند چرا که ما به طور یکسان به وظایفمان برای هر دو تیم عمل می کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 آذر 1400 بروزرسانی: 26 آذر 1400 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1845

به "حمید سجادی: تبعیضی بین استقلال و پرسپولیس قائل نشده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمید سجادی: تبعیضی بین استقلال و پرسپولیس قائل نشده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید