استقلال و پرسپولیس قابل واگذاری نیستند، به نفع بخش خصوصی هم نیست

به گزارش لیسو، به گزارش خبرنگاران، امیررضا خادم در مورد واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: آن چیزی که باید در وزارت ورزش باید اتفاق می افتاد رقم خورد و از آن به بعد باید سازمان خصوصی سازی قیمت را تعیین می کرد و دولت هم نظارت می کرد. وزارت ورزش یک عضو از این مجموعه است. در زمان ما این اتفاقات رخ داد.

استقلال و پرسپولیس قابل واگذاری نیستند، به نفع بخش خصوصی هم نیست

وی ادامه داد: شرایط برای واگذاری فراهم شد و پاکت ها هم باز شد اما بعد از آن حواشی رخ داد و حالا بعد از چند سال به نظر می رسد همه راضی هستند که در آن زمان به برنده های پاکت ها باشگاه پرسپولیس واگذار نشد.

خادم که با برنامه گل طلایی رادیو جوان مصاحبه می کرد ادامه داد: برای قیمت گذاری باید افراد متخصص نظر بدهند. قیمت های قبلی را هم سازمان خصوصی سازی گذاشته بود که خیلی هم بی ربط بود.

معاون پیشین وزیر ورزش ادامه داد: با اطلاعاتی که از دو باشگاه پیدا کردم و با وزیر اقتصاد وقت هم صحبت کردم و شرایط را بررسی کردیم متوجه شدیم که این واگذاری اشتباه است اما زمانی که تصمیم کلان بر واگذاری بود تمام تلاشمان را کردیم که این اتفاق صورت بگیرد. در نهایت چهار نوبت مزایده برگزار گشت اما این اتفاق نیفتاد.

اما الان صحبت چیز دیگری است. در سال 97 که بودجه سال بعد بسته می شد در رایزنی هایی که داشتم اولویت را گذاشتم که این دو باشگاه وارد بورس شوند. این موضوع را به مسئولان وزارت ورزش هم گفتم. فرابورس هم شرایط خاص خودش را دارد و با بورس متفاوت است.

امیررضا خادم در مورد اینکه این دو باشگاه قابل واگذاری هست یا نه گفت: انتهای این ماجرا این است که این دو باشگاه نه قابل واگذاری هستند و نه به نفع بخش خصوصی هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 973

به "استقلال و پرسپولیس قابل واگذاری نیستند، به نفع بخش خصوصی هم نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال و پرسپولیس قابل واگذاری نیستند، به نفع بخش خصوصی هم نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید