رجبی: اشتباهات داوری 10 امتیاز از تیم ما گرفته است، برای بازی با پیکان مهاجم نداریم

به گزارش لیسو، حمیدرضا رجبی، مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت که برای بازی با پیکان مهاجم ندارند.

رجبی: اشتباهات داوری 10 امتیاز از تیم ما گرفته است، برای بازی با پیکان مهاجم نداریم

به گزارش خبرنگار ورزشی لیسو ، حمیدرضا رجبی که به جای جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار نساجی مقابل پیکان حضور یافته بود، گفت: در این بازی متأسفانه مهاجم نداریم. عباس زاده و نظری در بازی قبلی آسیب دیدند و دو ماه غایب خواهند بود. رحمان جعفری هم امروز آسیب دید و شجاعی نیز یکی از نزدیکانش فوت نموده است و شرایط روحی خوبی ندارد.

مربی تیم فوتبال نساجی اضافه کرد: پیکان تیم بسیار خوبی است که مجید جلالی سه سال روی نیمکت این تیم حضور داشته است. فکر می کنم این فصل هم هدف آنها کسب سهمیه بوده، اما چند هفته ای است که نتایج خوبی کسب ننموده اند. می دانیم که مقابل پیکان شرایط سختی خواهیم داشت، اما کوشش خواهیم کرد تا بازی خوبی ارائه کنیم و نتیجه لازم را بگیریم.

رجبی در پاسخ به این سؤال که آیا در نیم فصل دوم برنامه ای برای تقویت نساجی دارند یا خیر، گفت: در نیم فصل همه تیم ها نقاط ضعف و قوت خود را شناخته اند. ما هم پیگیری خواهیم کرد تا دنبال تقویت تیم در نیم فصل دوم باشیم. البته همان طور که می دانید جذب بازیکن خوب در نیم فصل دوم بسیار سخت است، اما در این خصوص تمام کوشش مان را خواهیم کرد.

وی درباره اینکه فریدون اصفهانیان تأکید نموده داوری های خوبی در این فصل اجرا شده است، اما باشگاه نساجی همچنان به عملکرد داوران اعتراض دارد، توضیح داد: به گواه اکثر کارشناسان بیشترین ضرر را از ناحیه داوری تیم نساجی خورده است. با این حال باشگاه ما می داند که این اشتباهات سهوی بوده و کسی به عمد سوتی علیه ما نمی زند. به جرات می گویم شاید 10 امتیاز با داوری از ما گرفته شده و گل هایی زده ایم که داوران سهواً آن را مردود اعلام نموده اند. شاید اگر امتیازهای از دسته رفته با اشتباهات داوری را گرفته بودیم اکنون جزو شش هفت تیم ابتدایی جدول بودیم. البته اشتباهات داوری هم جزئی از فوتبال است و ما به سلامت داوران مان اذعان داریم، اما تقاضا می کنیم که آنها با تمرکز بیشتری قضاوت نمایند تا داوری های بهتری را ببینیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 116

به "رجبی: اشتباهات داوری 10 امتیاز از تیم ما گرفته است، برای بازی با پیکان مهاجم نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رجبی: اشتباهات داوری 10 امتیاز از تیم ما گرفته است، برای بازی با پیکان مهاجم نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید