نرم افزار و اپلیکیشن

بهترین بیمه مسافرتی در ایران کدام است؟

بیمه مسافرتی ساماناین مثال که هیچ وقت حادثه خبر نمی نماید یکی از هوشمندانه ترین ضرب المثل ها در جهان است که در قالب چند واژه خیلی کوتاه و سر راست به مخاطبش می گوید که اتفاقی که بخواهد بیفتد نه زمان و نه مکان را در نظر نمی گیرد و در نهایت بهت شما اتفاق می...

25 خرداد 1399

معرفی بهترین اقامتگاه های سنتی اصفهان

چند شب در بهترین اقامتگاه های سنتی اصفهاناصفهان یکی از پرگردشگرترین شهرهای کشورمان است و هر سال گردشگران داخلی و خارجی زیادی برای دیدن شگفتی های شهر به اصفهان سفر می نمایند. شهری پر از دیدنی های تاریخی و جاذبه های معماری که همگان را به حیرت وا می دارد...

24 خرداد 1399

طراحی اپلیکیشن تغذیه، ایمنی و کرونا

رییس انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور از طراحی اپلیکیشنی برای پاسخ به احتیاج روز جامعه جهت دستیابی به اطلاعات موثق، مبتنی بر شواهد و کاربردی با نام تاک (تغذیه، ایمنی و کرونا) اطلاع داد و گفت: این اپلیکیشن هم اکنون برای استفاده عموم به صورت...

20 اردیبهشت 1399

استرالیا از فیس بوک شکایت کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، کمیسیونر اطلاعات استرالیا به دلیل افشای اطلاعات شخصی بیش از 300 هزار استرالیایی در رسوایی کمبریج آنالایتیکا از فیس بوک شکایت نموده است.

7 اردیبهشت 1399

راهنمای سفر به مکزیک و نکاتی که باید بدانید

بیشتر تورهای مسافرتی و راهنماهای سفر، فهرستی از کارهایی که می بایست در یک مقصد انجام دهید در اختیار شما می گذارند؛ اما اغلب کارهایی که نباید انجام دهید در این فهرست ها گنجانده نشده و به آن ها اهمیت داده نشد. بهتر است بدانید به هر نقطه ای از جهان با هر گونه...

1 اسفند 1398

شرایط ثبت نام در طرح بیمه درمان مبتنی بر وُسع خانواده

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان با بیان این که شعار آزمون وسع پرداخت براساس توان، دریافت براساس احتیاج است، توضیح داد: با اجرای آزمون وسع و صدور دفترچه بیمه، 70 درصد هزینه های سرپایی و 90 درصد هزینه های بستری طبق تعرفه های دولتی از سوی بیمه پرداخت می گردد.

4 بهمن 1398

بهترین بازی های سال 2019

روزنامه هفت صبح - محمد طالبیان: درست مانند سال های گذشته با رسیدن به روز های پایانی 2019 شاهد انتشار فهرست نامزد های بهترین بازی سال در شاخه های مختلف هستیم که تا حدودی نشان می دهد این بار با چه نوع آثاری روبرو شده ایم و چه انتظاراتی را باید از برگزاری رویداد...

2 بهمن 1398

حق پخش اینترنتی مسابقات فوتبال فعلاً بین زمین و آسمان

پروژه پخش اینترنتی مسابقات فوتبال که به خودی خود می تواند حق ضایع شده فوتبال از پخش تلویزیونی را به فوتبال بازگرداند، بار دیگر با تناقض ها و ابهاماتی همراه شده است.

22 دی 1398

بازداشت 16 نفر در ترکیه به اتهامات امنیتی

نیرو های امنیتی ترکیه 16 نفر را به اتهامات امنیتی و تروریستی شامل همکاری با داعش و ارتباط با کودتای نافرجام سه سال پیش بازداشت کردند.

21 دی 1398

سفر انفرادی و همه خوبی هایش

روزنامه شهروند - نسرین خسروشاهی: سفرکردن یکی از لذت بخش ترین کار های دنیاست. وقتی به روستاها، شهر ها یا کشور های دیگر مسافرت می کنید، با چشم اندازها، فرهنگ ها و جاذبه های جدید و زیبایی روبه رو می شوید که تاثیر مثبت زیادی بر روح و روان دارد. بسیاری از مردم...

27 آذر 1398

موفقیت جوان همدانی در بوت کمپ اینترنت اشیا

فاطمه کاظمی- همدان ـ خبرنگار:در اولین بوت کمپ اینترنت اشیا که در مرکز صندوق نوآوری ریاست جمهوری برگزار گردید، 11 تیم به رقابت پرداختند و سینا سوادکوهی فارغ التحصیل رشته آی تی دانشگاه تهران و تنها نماینده از استان همدان در این دوره پیروز به کسب رتبه شد.

1 آبان 1398

استارت آپ ها جوابگوی نیازمحله ها

راحله عبدالحسینی -خبرنگار:چرا اپلیکیشن ها این روزها طرفداران زیادی دارد؟ پاسخ ساده است.

6 مهر 1398

خبر خوش برای 5 هزار دانشجو

جانشین رئیس سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از عضویت رایگان 5 هزار دانشجو در پایتخت با حمایت شهرداری در بیدود اطلاع داد و گفت: کوشش می کنیم این موضوع تا ابتدای مهر محقق گردد.

2 مهر 1398

Google Pay 2.96 حالت تاریک را دریافت کرد

این روزها بسیاری از کاربران عادت نموده اند که نسخه های مختلف برنامه و اپلیکیشن ها را با یاری حالت تاریک آنالیز نمایند. اکنون خبر رسیده که حالت تاریک وارد google pay شده است.

31 شهریور 1398

عدم ارتباط توسکا و روبیکا با ستاد اجرایی امام(ره)

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) هیچ گونه مالکیت، مدیریت و انتفاعی از این شرکت و اپلیکیشن روبیکا نداشته و ندارد.

23 تیر 1398

پپ گواردیولا: لیاقت زدن بیش از 3 گل را نداشتیم

پپ گواردیولا تیمش را لایق زدن بیش از 3 گل مقابل هادرزفیلد ندانست.

9 خرداد 1398

دومین شکست بزرگ دوچرخه سواری ایران در فاصله 4ماه، وقتی کار از زنگ خطر هم می گذرد

دوچرخه سواری ایران پس از بازی های آسیایی دومین شکست بزرگ خود را این بار در مسابقات پیست قهرمانی آسیا تجربه کرد و این ناکامی های پی در پی نشان می دهد کار برای دوچرخه سواری از به صدا در آمدن زنگ خطر هم گذشته است.

5 خرداد 1398

دانلود Photo Lab PRO Picture Editor v3.4.1 برنامه ویرایش حرفه ای عکسهای اندروید

با استفاده از برنامه 3.4.1 Photo Lab PRO می توانید به سرعت تصاویر را در گوشی خود ویرایش کنید.

3 خرداد 1398

پپ گواردیولا: برتون حرف های زیادی برای گفتن دارد، بازیکنان جوان به زمان و توجه احتیاج دارند

پپ گواردیولا در آستانه بازی با برتون در جام اتحادیه انگلیس از بازیکنان جوان تیمش تمجید کرد.

1 خرداد 1398

سجاد مردانی: مدال طلای گرنداسلم شروعی تازه برای من است، مسیرم را هدفمند ترسیم کردم

دارنده مدال طلای دومین دوره مسابقات تکواندو گرنداسلم گفت: کسب مدال طلای دومین دوره مسابقات گرنداسلم 2018 آغاز یک مسیر تازه برای من است.

24 اردیبهشت 1398
تعداد: (31)