روایتی از اتفاقات دیدار صنعت نفت و پیکان، یاری داور مصدوم: حتی دندان هایم هم درد می کرد!

به گزارش لیسو، در دیدار صنعت نفت آبادان - پیکان در هفته هفتم لیگ برتر، به دلیل پرتاب سنگ و اشیای مختلف یاری داور بازی مصدوم و این دیدار نیمه تمام ماند.

روایتی از اتفاقات دیدار صنعت نفت و پیکان، یاری داور مصدوم: حتی دندان هایم هم درد می کرد!

به گزارش خبرنگار ورزشی لیسو، روزی نیست که در استادیوم های ایران اتفاقات عجیب و غریبی روی سکوها رخ ندهد، از جو متشنج میان تماشاگران گرفته تا پرتاب سنگ و اشیاء به داخل زمین. فینال جام حذفی فصل گذشته بود که یکی از طرفداران استقلال به دلیل پرتاب سنگ، یکی از چشم هایش را از دست داد. سال جاری هم شرایط بدتر گردیده و هر هفته ای اتفاقات مشابهی روی سکوها رخ می دهد. ماجرای جدید به هفته هفتم و همین بازی های روز گذشته برمی گردد، جایی که دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و پیکان به دلیل پرتاب سنگ از سوی تماشاگران نیمه تمام ماند.

در دقیقه 85 این دیدار، یکی از بازیکنان نفت با پشتک زدن قصد پرتاب اوت را داشت که به دلیل تغییر قوانین، موعود بنیادی فرد داور بازی پرتاب اوت را خطا اعلام نمود. تماشاگران هم در واکنش به این تصمیم، آغاز به پرتاب سنگ و اشیاء کردند. پرتاب اشیاء به حدی بود که بنیادی فرد به همراه یاری هایش تصمیم به توقف بازی گرفتند. در این میان، تعدادی از تماشاگران هم به وسط زمین آمده و به سمت داوران حمله ور شدند که نیروی انتظامی چند نفر از آنها را دستگیر کرد.

پس از چند دقیقه، بازی به جریان افتاد، اما در دقیقه 90 باز هم تماشاگران اقدام به پرتاب سنگ و اشیای مختلف کردند. در این بین یاری داوران به وسط زمین آمده و دوباره بازی متوقف شد. پس از لحظاتی، داوران تصمیم گرفتند تا به هر طریقی بازی به جریان بیفتد، اما یکی از سنگ ها به صورت براتعلی مولوی، یاری داور دوم بازی برخورد کرد و او به شدت مصدوم شد و بنیادی فر هم تصمیم گرفت بازی را نیمه تمام اعلام کند.

پس از این اتفاقات عوامل برگزاری بازی، دست به دست هم داده و با درست کردن تونلی، شرایطی به وجود آوردند تا داوران هر چه زودتر زیر باران سنگ و اشیاء به داخل رختکن بروند. پس از دقایقی که داوران در رختکن بودند، عوامل نیروی انتظامی به آنها اعلام نمودند که توسط نیروهای آنها به یکی از مراکز نیروی انتظامی نزدیک استادیوم انتقال داده می شوند. در این بین پزشک باشگاه صنعت نفت و همچنین اورژانس در چند نوبت برای مداوای یاری داور مصدوم اقدام کردند. در ادامه تیم داوری توسط نیروی انتظامی به یکی از مرکز انتظامی انتقال داده شد و سپس بنیادی فرد و یاری هایش به فرودگاه رفتند تا با پرواز ساعت 22:40 از آبادان خارج شوند.

از تیم داوری خواسته گردیده که گفت وگویی با رسانه ها انجام ندهند، اما مولوی یاری داوری که مصدوم گردیده بود، درباره وضعیت خودش به لیسو گفت: آنقدر درد داشتم که حتی دندان هایم هم درد می کرد. در حال حاضر از ناحیه ای که صورتم جراحت برداشته، عکس گرفته ام تا وضعیتم تعیین گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 55

به "روایتی از اتفاقات دیدار صنعت نفت و پیکان، یاری داور مصدوم: حتی دندان هایم هم درد می کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایتی از اتفاقات دیدار صنعت نفت و پیکان، یاری داور مصدوم: حتی دندان هایم هم درد می کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید