سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران: برای نخستین بار به تیم ملی فوتبال زنان ارزش و بهایی داده شد

به گزارش لیسو، پرواز اختصاصی برای این تیم در نظر گرفته شد، اردوهای داخلی و خارجی ما تک به تک اجرا شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران: برای نخستین بار به تیم ملی فوتبال زنان ارزش و بهایی داده شد

مریم ایران دوست صعود تاریخی ایران به جام ملت های فوتبال زنان آسیا را نتیجۀ برنامه ریزی درست، حمایت مسؤولان فدراسیون و تلاش بازیکنان و کادر فنی دانست.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال زنان ایران در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا با پیروزی مقابل تیم های بنگلادش و اردن برای اولین بار به دور نهایی این رقافت ها صعود کرد.

مریم ایران دوست، سرمربی تیم ملی ایران پس از این صعود گفت: خدا را به خاطر بزرگی و لطفش شاکرم. قدردان تک تک شاگردانم هستم که با غیرت و تلاش به مصاف حریف قدرت مند خود رفته و تا دقیقه آخر از جنگیدن دست بر نداشتند و در نهایت پیروز میدان شدند.

او در ادامه ضمن تشکر از حمایت های رییس فدراسیون فوتبال گفت: برای اولین بار پرواز اختصاصی برای این تیم در نظر گرفته شد، برنامه ها و اردوهای داخلی و برون مرزی ما تک به تک اجرا شد، برای نخستین بار به تیم ملی فوتبال زنان ارزش و بهایی داده شد که نتیجه اش صعود تاریخی به جام ملت های آسیا بود. در واقع عزیزی خادم با شخصیتی که به تیم داد، باعث شد تا دختران ایران زمین در کنار کادر زحمتکش تیم ملی، در عرصه آسیایی پیروز شوند. تلاش های شبانه روزی شاگردانم به بار نشست. از رییس فدراسیون به خاطر تمام حمایت هایش تشکر می کنم و امیدوارم با حمایت های بیش از پیش از تیم ملی زنان افتخار آفرین ایران، بتوانیم باز هم باعث شادی مردم عزیز کشورم باشیم.

ایران دوست ادامه داد: دیدار سختی را پشت سر گذاشتیم و در نهایت در ضربات پنالتی پیروز شدیم. دروازه بان تیم ما در این دیدار خوش درخشید و با مهار دو پنالتی باعث شد تا جشن شادی و صعود به جام ملت های 2022 در هند را بگیریم. از کادر فنی و تمامی بازیکنانم تشکر می کنم.

او در انتها گفت: از تمامی کسانی که در این صعود نقش داشتند، مخصوصا شهره موسوی تشکر می کنم که ما را در این راه سخت تنها نگذاشته و کادر فنی به همراه بازیکنان تیم ملی پاسخ حمایت های شان را با این صعود دادیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1769

به "سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران: برای نخستین بار به تیم ملی فوتبال زنان ارزش و بهایی داده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران: برای نخستین بار به تیم ملی فوتبال زنان ارزش و بهایی داده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید