سقا: آویژه صنعت پارسا به تعهدات خود عمل نکرد، سهمیه جدیدی برای شرکت در لیگ برتر بسکتبال گرفتیم

به گزارش لیسو، سرمربی تیم بسکتبال بانوان سینام مشهد گفت: تیم آویژه صنعت مشهد به تعهدات سال گذشته خود عمل نکرد و با توجه به مشکلاتی که بوجود آمد، سهمیه جدیدی گرفتیم و با سینام مشهد در لیگ سال جاری شرکت خواهیم کرد.

سقا: آویژه صنعت پارسا به تعهدات خود عمل نکرد، سهمیه جدیدی برای شرکت در لیگ برتر بسکتبال گرفتیم

سمانه سقا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: فرایند طولانی برای شرکت در لیگ سال جاری داشتیم. ما مسئله ای با اسپانسر پارسال یعنی آویژه صنعت پارسا پیدا کردیم، چون به تعهداتی که داشتند عمل نکردند. بر همین اساس با آنها با مشکل روبرو شدیم و برای حل آن تصمیم گرفتیم با تیم جداگانه ای در لیگ سال جاری شرکت نموده و از باشگاه قبلی جدا شویم.

وی اضافه کرد: رایزنی هایی با فدراسیون انجام دادیم که اگر می تواند تیم دیگری را به لیگ برتر اضافه کند، چون تیم ما چند سال در لیگ برتر شرکت نموده و فقط پارسال مشکل داشت و آن هم عدم برآورده کردن تعهدات تیم بود که دغدغه هایی را برای ما بوجود آورد و معین نبود تیم در لیگ سال جاری شرکت کند.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان سینام مشهد به عدم پاسخگویی مسئولان تیم آویژه صنعت پارسای مشهد اشاره نمود و گفت: مشکل این بود که می گفتیم چرا به تعهدات تان عمل نکردید و آنها هم هیچ پاسخی نداشتند و می گفتند نه تیم می دهیم و نه و امتیازمان را که خوشبختانه طی رایزنی هایی که با طهماسیان مسئول کمیته مسابقات و داوران بانوان فدراسیون انجام دادیم، از ما حمایت نموده و توانستیم در لیگ برتر حضور داشته باشیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی درخصوص گروهی که در آن قرار گرفته و باید رقابت نمایند، مطرح کرد: در گروه مرگ قرار گرفته ایم. هدف ما این است که بهترین صندلی را کسب کنیم، چون به دلیل اتفاقاتی که رخ داد و سهمیه ای که دیر گرفتیم متاسفانه بعضی بازیکنان مان پخش شده و به تیم های دیگر ملحق شدند. یعنی وقتی سهمیه تیم ما را دادند که نیمه شهریورماه بود و ما در جلسه اول لیگ که هماهنگی بود، حضور نداشتیم و زمانی که می خواستیم تمرینات را شروع کنیم خیلی از بازیکنان مان نبودند.

سقا در خاتمه گفت: هدف ما این است که بهترین خودمان باشیم. ترکیب تیم را هم جوان کردیم تا پایه ای برای سال آینده باشد. تیم ما سال آینده در جمع چهار تیم بالای مرحله پلی آف لیگ برتر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1217

به "سقا: آویژه صنعت پارسا به تعهدات خود عمل نکرد، سهمیه جدیدی برای شرکت در لیگ برتر بسکتبال گرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقا: آویژه صنعت پارسا به تعهدات خود عمل نکرد، سهمیه جدیدی برای شرکت در لیگ برتر بسکتبال گرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید