بازی 6 امتیازی استقلال در استادیوم خالی و دوئل سرخابی های شهرخودرو مقابل پرسپولیس

به گزارش لیسو، هفته ششم لیگ برتر به طور همزمان و با برگزاری بازی های مهیجی در تهران، مشهد، اصفهان و تبریز پیگیری می گردد.

بازی 6 امتیازی استقلال در استادیوم خالی و دوئل سرخابی های شهرخودرو مقابل پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران قبل از آغاز بازی های ملی و روز آدینه با برگزاری هشت دیدار برگزار می گردد. این هفته از مسابقات با یک دقیقه سکوت به احترام جعفر کاشانی پیگیری می گردد که بعد از اتمام مسابقات فهرست تیم ملی فوتبال ایران اعلام می گردد و مسابقات به مدت حدودا دو هفته تعطیل می گردد.

استقلال - گل گهرسیرجان/ 16:00

نخستین بازی این هفته در استادیوم خالی از تماشاگر آزادی برگزار می گردد. آبی ها طرفداران خود را به علت تخلفات بازی با پرسپولیس در اختیار ندارند ولی بعد از پیروزی سخت مقابل گل ریحان البرز که با خوشحالی فراوان استراماچونی همراه بود، تاحدودی روحیه باخته خود را به دست آوردند.

استقلال برای این بازی سرمربی و دو بازیکن کلیدی خود را در اختیار ندارد. استراماچونی به علت اخراج در بازی با ذوب آهن و سیاوش یزدانی و عارف غلامی هم به علت حوادث بازی با پرسپولیس در محرومیت به سر می برند.

مهم ترین اتفاق برای استقلال، عملکرد نه چندان خوب گل گهر سیرجان است که به علت گل زده کمتر نسبت به استقلال در رده پانزدهم قرار گرفته است.

نماینده سیرجان که در فصل جابجایی بازیکنان متعدد و شناخته شده ای را در اختیار گرفت، در هفته های اخیر نتایج خوبی را کسب ننموده است و اعتراضات به بگوویچ بالا است. هر دو تیم در این دیدار شش امتیازی به دنبال فرار از بحران هستند.

پیکان - نفت مسجدسلیمان/ 16:00

دو تیم همسایه در جدول رده بندی لیگ برتر، برای صعود به میانه جدول به میدان می روند. پیکان تاکنون روند سینوسی داشته و برای دومین پیروزی خود مقابل سلطان مساوی در لیگ برتر به میدان می رود.

در سوی دیگر نفت مسجد سلیمان صددرصد مساوی را از خود در پنج بازی لیگ برتر به ثبت رسانده است و بدون برد و حتی باخت است. آن ها هم برای خاتمه دادن به این روند، علاقه ای به ثبت نخستین شکست ندارند و علی رغم بازی در شهرقدس، نیم نگاهی هم به کسب پیروزی دارند.

شاهین شهرداری بوشهر - فولاد/ 16:00

ضعیف ترین تیم لیگ برتر برای فرار از این وضعیت و پشت سر گذاشتن بحران چشم به بازی خانگی برابر فولاد دوخته است. آن ها هفته اخیر در جام حذفی توانستند از شکست فرار نمایند و با جبران بازی در ضربان پنالتی تیم دسته دومی را شکست دهند و فعلا چراغ این تیم در جام حذفی روشن بماند. عملکرد عبدالله ویسی همراه با شاهین با انتقاداتی از سوی طرفداران این تیم همراه بوده اما او معتقد است در ابتدای لیگ این نتایج امکان پذیر است و از طرفی تیمش بازیکنان نامداری ندارد.

نخستین شگفتی جام حذفی به شاگردان جواد نکونام وارد شد. آن ها روز دوشنبه در برابر فجرسپاسی و در ضربات پنالتی تن به شکست دادند. سرمربی جوان فولاد تاکنون در لیگ برتر هم نتایج خوبی را کسب ننموده و در صدد دومین پیروزی خارج از خانه و فرار از انتهای جدول است.

ضعف او تبدیل شده است. پارس جنوبی برای فرار از انتهای جدول احتیاج مبرمی به فزونی در این دیدار دارد.

نساجی مازندران - ماشین سازی تبریز/ 17:00

نساجی همچنان در خانه به تیم خطرناکی تبدیل می گردد و به دنبال جبران باخت در جام حذفی و فراموش کردن باخت در خانه هستند. آن ها همچنان چهار بازیکن خود را در اختیار ندارند اما حضور طرفداران پرشور قائم شهری مایه دلگرمی مهاجرانی و شاگردانش است.

در سوی دیگر، ماشین سازی که به تازگی بازی پر حاشیه ای را برابر پرسپولیس پشت سر گذاشته، 6 امتیاز در لیگ برتر دارد و وضعیتش بد نیست. آن ها در این دیدار دو بازیکن خود را به علت محرومیت در اختیار ندارند و رسول خطیبی هم فعلا به کمیته انضباطی فراخوانده شده است.

سپاهان - ذوب آهن/ 17:05

داربی حساس اصفهان نیز در این هفته از مسابقات برگزار می گردد. 10 بازی اخیر دو تیم با 4 برد برای سپاهان، 2 برد برای ذوب آهن و با 4 مساوی همراه شده است. در سوی دیگر مصاف های میان قلعه نویی و منصوریان نیز با 3 برد برای مربی سپاهان و دو برد برای منصوریان به خاتمه رسیده و دو مساوی هم ثبت شده است.

در این دیدار سپاهان به عنوان صدرنشین لیگ برتر و به نوعی بهترین تیم فعلی مسابقات که در جام حذفی هم به برد رسید و پرسپولیس را تهران شکست داد، در نقش دنیا پذیرای رقیب همشهری خودش است و با داشتن بازیکنان آماده و بازگشت سعید آقایی به دنبال پیروزی در داربی است.

در عوض علیرضا منصوریان هم بعد از شکست عجیب و غریب در هفته نخست و تساوی های متوالی در جام حذفی، با پیروزی مقابل پارس جنوبی در جام حذفی و متوقف کردن استقلال بی انگیزه نیستند و با توجه به اهمیت های این بازی، با جدیت و انگیزه بالایی پای به میدان می گذارند.

صنعت نفت آبادان - سایپا/ 17:15

تیم آماده و سرحال صنعت نفت آبادان می تواند در این دیدار خانگی به روند رو به رشد خود ادامه دهد و یک پله دیگر به صدر جدول نزدیک گردد. آن ها با صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کاملا آماده هستند و با انگیزه برابر سایپا به میدان می روند.

سایپا علی رغم آغاز خوب در لیگ برتر، مجددا روند سینوسی و همیشگی خودش را در پیش گرفته و مجددا به روند سینوسی را در پیش گرفته ولی کماکان در رده هفتم و همسایگی صنعت نفت قرار گرفته است. آن ها می دانند که در این هفته کار سختی در آبادان خواهند داشت ولی این بازی مصداق بازی شش امتیاز در لیگ برتر است.

شهرخودرو - پرسپولیس/ 18:15

مهم ترین بازی این هفته از مسابقات در مشهد و میان دو تیم مدعی فصل برگزار می گردد. شاگردان یحیی گل محمدی که آغاز خوبی در این فصل از مسابقات داشتند، نتوانستند به روند خوب خود ادامه دهند و در دو هفته اخیر با یک باخت و یک تساوی، صدرجدول را به سپاهان و تراکتور واگذار نموده است. با این حال برد روحیه بخش آن ها در برابر نساجی در جام حذفی، یک بار دیگر این تیم را به مدار پیروزی برگرداند.

مهمترین ناکامی شهرخودرو در فصل گذشته دو شکست پیاپی برابر پرسپولیس بود که نتوانستند هیچ امتیازی را مقابل این تیم کسب نمایند و اکنون که این تیم با داشتن بازیکنان با انگیزه ای مانند سروش رفیعی و سید مهدی رحمتی، در صدد فزونی برابر سرخپوشان تهرانی است.

پرسپولیس و کالدرون برای جبران شکست هفته گذشته در استادیوم آزادی مقابل سپاهان پای به مشهد می گذارند و دوست ندارند برای دومین هفته متوالی طعم شکست را تجربه نمایند. آن ها برای حضور در این دیدار شجاع خلیل زاده و فرشاد احمدزاده را در اختیار ندارند اما احتمال بازگشت سید جلال حسینی برای بازی به عنوان زوج حسین کنعانی زادگان وجود دارد.

تراکتور - پارس جنوبی جم/ 18:30

مصطفی دنیزلی توانسته روند صد درصد پیروزی در بازی های خانگی را به جای بگذارد و اکنون به دنبال سومین پیروزی و بازگشت به صدرجدول است. آن ها تاکنون گلی را دریافت نکردند و با حداقل گل به پیروزی دست یافتند.

پارس جنوبی جم نیز بعد از حذف در جام حذفی که با حواشی مختلف برابر ذوب آهن همراه بود، باید پای به میدان سختی بگذارند اما شناخت فراز کمالوند از این تیم، می تواند کار را برای تبریزی ها سخت کند اما کمالوند در دوران حضورش در گسترش فولاد نتوانست بردی را مقابل تراکتور ثبت کند و همین موضوع به نگرانی جمی ها دامن زده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 444

به "بازی 6 امتیازی استقلال در استادیوم خالی و دوئل سرخابی های شهرخودرو مقابل پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی 6 امتیازی استقلال در استادیوم خالی و دوئل سرخابی های شهرخودرو مقابل پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید