شرکت هواپیمایی اتحاد، برنده جایزه بهترین شرکت هواپیمایی سال

به گزارش لیسو، امسال جایزه ATW به شرکت هواپیمایی اتحاد رسید. جایزه موفقیت صنعت هواپیمایی ATW جایزه ای است که برای اولین بار در سال 1974 به منظور معرفی بهترین خدمات طیف وسیعی از شرکت های هواپیمایی به وجود آمد. دفتر اصلی مجله ای که مسئولیت اعلام برنده را به عهده دارد، در ایالات متحده است و تیم ویراستاری آن در سراسر دنیا حضور دارند. برای اطلاع از جزئیات این خبر با خبرنگاران همراه باشید.

شرکت هواپیمایی اتحاد، برنده جایزه بهترین شرکت هواپیمایی سال

براساس گزارش آژانس خبری امارات (WAM)، خطوط هوایی بین المللی اتحاد (ETIHAD) که پایگاه اصلی آن ها در شهر ابوظبی است، پیروز شد عنوان شرکت هواپیمایی رویایی سال 2016 را دریافت کند. این جایزه از طریق مجله آمریکایی معتبر فعال در زمینه صنایع هوایی به نام دنیای حمل و نقل هوایی به اتحاد اهدا شده است.

در بیانیه اهدای این جایزه، مدیریت اجرایی قوی تیم شرکت هواپیمایی اتحاد در زمینه توسعه یک استراتژی سودآور سازمانی و شراکت منصفانه منحصر به فرد این شرکت مورد ستایش قرار گرفته است.

معرفی محصولات و خدمات پیشگام، ایجاد زمینه تولید نیروی کار پرانگیزه و دفاع سیاست مدارانه و باشکوه از مدل کسب و کار (Business Model) خود در برابر مخالفت سرسختانه شرکت های آمریکایی فعالیت های دیگر این شرکت هستند که موجب شده اند این جایزه امسال به اتحاد برسد.

هیئت تصمیم گیری ATW داده های ورودی حدود 100 شرکت هواپیمایی دنیا را مورد بررسی قرار داده بود. جایزه ATW درمجلس شامی که به مناسبت چهل و دومین مجلس سالانه جوایز پیروزیت صنایع هوایی ATW برگزار شده بود، به شرکت هواپیمایی اتحاد اهدا شد.

جیمز هوگان، رئیس و مسئول اجرایی هواپیمایی اتحاد گفت:

این جایزه تمام تلاش ها و خط مشی اتحاد را که 13 سال پیش بنا شد، به دنیا نشان داد. تلاش اتحاد این است که امن، مفید و در یک کلام بهترین باشد. این دقیقاً بازتاب قدرت و استقامت ما است، مدل کسب و کار قوی و محصولات و خدمات برتر نوآورانه ای که از طریق 27000 نفر از کارمندان نمونه ما به مشتریان ارائه می شود.

کارن واکر (Karen Walker)، سردبیر ارشد دنیای حمل و نقل هوایی گفت:

بدون شک شرکت هواپیمایی اتحاد روحیه متفاوتی از دیگر شرکت ها داشته و همواره خط مشی منحصر به فردی دارد.

در طول سال 2015 شرکت هواپیمایی اتحاد 6 جهت تازه در سه قاره متفاوت ایجاد کرد و با این کار شبکه مقاصد بین المللی خود را به 116 مقصد افزایش داد. اتحاد این کار را با در اختیار داشتن 121 هواپیما انجام داده است.

در حالی که این شرکت در سال 2014 فقط از 15 میلیون نفر در پروازهای خود پذیرایی کرده بود، آن ها پیروز شدند در سال 2015 این رقم را به 17 میلیون نفر برسانند.

شرکت هواپیمایی اتحاد همچنین در سال 2015 بویینگ 787 دریملاینر خود، که اولین دریملاینر از 71 دریملاینر سفارش داده شده است، را به ناوگان خود افزود و اولین گروه 10 تایی از ایرباس های A380 را هم وارد ناوگان خود کرد.

شرکت هواپیمایی مذکور عنوان رشد سریع متفکرانه، دستیابی سریع به اهداف و تفکر پیشرو را از هیئت دبیران ATW دریافت کرد.

این شرکت هواپیمایی برای تعداد مناسب جایگاه های اقتصادی، باربری و امنیت هم از جانب این هیئت تحسین شد.

دنیای حمل و نقل هوایی ماهنامه معتبری است که در اختیار خطوط هوایی بین المللی و جوامع و شرکت های تولیدی مرتبط با صنایع هوایی قرار می گیرد.

افراد هیئت دبیره این مجله به علت پوشش مناسب رویدادهای صنایع هوایی و هواپیمایی، تا کنون تقریباً برای تمام جوایز معتبر روزنامه نگاری صنایع هوایی که وجود دارد، نامزد شده اند.

منبع:themalaymailonline

منبع: کجارو
انتشار: 30 دی 1400 بروزرسانی: 30 دی 1400 گردآورنده: liso.ir شناسه مطلب: 1885

به "شرکت هواپیمایی اتحاد، برنده جایزه بهترین شرکت هواپیمایی سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت هواپیمایی اتحاد، برنده جایزه بهترین شرکت هواپیمایی سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید